2022 Apple Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu

 2022 Apple Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu

Apple’ın Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC22) tüm hızıyla devam ediyor. Dün en yeni ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunan şirket, son olarak 2022 Apple Tasarım Ödülleri kazananlarını açıkladı. Şirket; Kapsayıcılık, Keyif ve Eğlence, Etkileşim, Sosyal Etki, Görseller ve Grafikler ve İnovasyon dahil toplamda 6 kategoride geliştiricileri ödüllendirdi.

Apple, 2022 Apple Tasarım Ödülleri kazananlarını duyurdu. Şirket, bu kapsamda her kategoride bir oyun ve bir uygulama ödüllendirdi. Ödül sahipleri 36 finalist arasından seçildi.

Bu kategorinin kazananları, çok çeşitli arka planlara ve yeteneklere sahip olan ve farklı diller konuşan kullanıcıları destekleyerek herkes için mükemmel bir deneyim sağlıyor.
Uygulama: Procreate
Geliştirici: Savage Interactive (Avustralya)

Bu kategorinin kazananları, Apple teknolojileriyle zenginleşen unutulmaz, ilgi çekici ve tatmin edici deneyimler sağlıyor.

Uygulama: (Not Boring) Habits
Geliştirici: Andy Works LLC (Amerika Birleşik Devletleri)

Bu kategorinin kazananları, platformlarına mükemmel bir şekilde adapte edilmiş kullanıcı dostu arayüzler ve zahmetsiz kontroller sağlıyor.

Uygulama: Slopes
Geliştirici: Breakpoint Studio (Amerika Birleşik Devletleri)

Bu kategorinin kazananları, insanların hayatını anlamlı bir şekilde daha iyi hale getiriyor ve kritik öneme sahip konulara ışık tutuyor.

Uygulama: Rebel Girls
Geliştirici: Rebel Girls Inc. (Amerika Birleşik Devletleri)

Bu kategorinin kazananları, özgün ve tutarlı bir temayı tamamlayan göz alıcı görsellere, ustaca çizilmiş arayüzlere ve yüksek kaliteli animasyonlara sahip.

Uygulama: Halide Mark II
Geliştirici: Lux Optics (Amerika Birleşik Devletleri)

Bu kategorinin kazananları, Apple teknolojilerinin sıra dışı kullanımıyla kendi türünde ayrı bir yere oturan en gelişmiş deneyimi sağlıyor.

Uygulama: Odio
Geliştirici: Volst (Hollanda)

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun