ABD’de uçan Tesla alarmı

 ABD’de uçan Tesla alarmı

Ülkemiz dahil dünyanın dört bir yanında otomobillerle tehlikeli denemeler yaparak insan hayatını tehlikeye atan sürücülerle karşılaşıyoruz. Bir anlık hevesle veya sosyal medyada takipçi kazanma amacı ile yapılan bir deneme, geri dönüşü olmayan durumlara yol açabiliyor. Kısa süre önce bunlara bir yenisi eklendi. ABD’nin Los Angeles şehrinde kiraladığı Tesla Model S ile trafiğe açık bir yolda tehlikeli bir atlayış gerçekleştiren bir kişi, sosyal medyada viral oldu. Tabii bu durumun çok geçmeden polisin dikkatini çektiğini de belirtelim.

Bir grup adrenalin tutkunu 20 Mart akşamı Los Angeles’ta bir araya geldi. Araçları ile tehlikeli denemeler yapan ve bunları kayda alan grubun arasından bir kişi, kiraladığı 2018 Tesla Model S ile trafiğe açık yolda belki de bir faciaya yol açabilecek tehlikeli bir atlayış gerçekleştirdi.

Görüntülerin sosyal medyada viral olmasının ardından harekete geçen Los Angeles polisi, uçan Tesla’nın sürücüsünü aramaya başladı. Hatta sürücünün bulunmasına ilişkin kayda değer bir bilgi getiren kişilere 1.000 dolar para ödülü verileceği duyuruldu. Bunun dışında kaza sırasında otomobilde sürücüyle birlikte bir yolcu ve bir de sokak kedisi olduğu iddia edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun