Acer Servis

 Acer Servis

Acer servis birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamıştır. Sitenin ülkemize ait olan şubesi birçok konuda kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor.

Acer Servis Ulaşımı Nasıldır?

Siteye girdiğinizde online destek alabileceğiniz bir mevcut. Online destek sayesinde iletişim konusunda müşteri temsilcileri size detaylı bir şekilde yardımcı oluyorlar. Ayrıca servis anlamında desteğe ihtiyacınız olduğunda da buradan birçok konuda bilgi alabilmeniz mümkün oluyor. Hangi üründe desteğe ihtiyacınız var ise bu konuda size çeşitli yönlendirmelere yaparak sorununuza çözüm üretiyorlar. Site içerisinde irtibat kurabileceğiniz bir irtibat numarası da mevcut. Bu numaradan yetkili servis çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Acer Servis’ e Sürekli Ulaşabilir miyim?

Site içerisinde bulunan telefon numarası ile işlem yapmak isterseniz Pazartesi-Cuma günleri 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Resmi tatil günlerinde yetkili servis kapalı olduğundan çağrılarınıza cevap verilemiyor. Bu nedenle resmi tatil günleri dışında yukarıda belirttiğimiz gün ve saatlerde servise ulaşmayı denemelisiniz. Eğer İstanbul İli içerisinde ikamet ediyorsanız ürün onarım merkezi Ümraniye’dedir. Buradan irtibat sağlayabiliyorsunuz. Ancak İstanbul İli dışında bir ikametiniz var ise ve ürün desteğine ihtiyaç duyuyorsanız site ile irtibata geçerseniz ücretsiz olarak adresinizden ürün teslim alınıyor ve onarımı sağlanıyor. Adresten ürün teslimatı alınması birçok kullanıcı için çok avantaj sağlamaktadır. Site bu uygulaması ile çok sayıda kişinin beğenisini kazanmış oluyor.

Acer Servis İle Ne Tür Ürünlere Onarım Sağlanıyor?

Site içerisinde destek almaya çalıştığınızda zaten müşteri danışmanı size ürününüzle ilgili bilgi soruyor. Birçok konuda Acer laptop yedek parçaları, Acer notebook yedek parçaları gibi birçok ürün seçeneğinde size destek sunuyor. Laptoplar ile ilgili bir onarım desteğine ihtiyaç duyuyorsanız bunu irtibat kurduğunuz yetkiliye iletmeniz yeterli. Hangi konuda ne tür bir destek ile size kısa sürede hizmet sunulabilir bunu çok iyi bir şekilde analiz ederek ürününüz hakkında size bir yönlendirme yapılıyor. Acer servis az sayıda onarım merkezi olması ile sorunlu olarak görülse de adresinizden ücretsiz teslimat konusunda hızlı bir şekilde hizmet veriliyor olması size son derece fayda sağlıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun