Ahmet Nur Çebi’den Trabzon Maçı Öncesi Antrenman Ziyareti

 Ahmet Nur Çebi’den Trabzon Maçı Öncesi Antrenman Ziyareti

Beşiktaş’ın Fikret Retrobet Orman ile yaşadığı çalkantılı sürecin yankıları devam ederken, bu konuda yaşanan problemleri en çok göğüsleyen ve içinde bulunulan durumdan çıkmayı en çok isteyen kişi kuşkusuz yeni başkan Ahmet Nur Çebi. retrobet Başkan Ahmet Nur Çebi, Retrobet bu hafta oynanacak Trabzonspor maçı öncesi takımı ziyaret etmek ve moral vermek için Nevzat Demir tesislerindeydi.

Beşiktaş ile Trabzonspor Karşılaşıyor

Bu sezon Retrobet Beşiktaş-Trabzonspor ve Fenerbahçe-Galatasaray derbileri ligde aynı haftada oynanarak seyirciye şölen sunacak. Cumartesi akşamı Trabzonspor ile Beşiktaş İstanbul’da Retrobet karşı karşıya gelirken, iki İstanbul temsilcisi Fenerbahçe ve retrobet giriş Galatasaray’da Kadıköy’de Retrobet giriş dev bir maça çıkacaklar. Ligde hem liderlik pozisyonunu hem de şampiyonluk yarışını etkileyecek bu iki maç öncesi takımlar da moral depolamaya ve maça odaklanmaya çalışıyorlar.

Ahmet Nur Çebi Tesislerde

Trabzonspor Retrobet giriş maçı öncesi moral depolamaya çalışan ve ligde şampiyonluk yarışından tamamen kopmak istemeyen Beşiktaş’ta, bu maçın hayati önemini bilmeyen yok. Tıpkı futbolcular gibi bu maçı oldukça önemseyen isimlerden birisi de Başkan Ahmet Nur Çebi. Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, dün yapılan sabah antrenmanı Retrobet giriş sırasında Nevzat Demir Tesisleri’ne geldi ve oyuncuları ziyaret etti.

retrobet giriş aç öncesi tüm futbolcular ile kısa bir görüşme yapan Başkan Çebi, onlara olan güvenini ve taraftarların da desteği ile galibiyete olan inancını ifade etti. Beşiktaş-Trabzonspor müsabakası Retrobet yarın akşam 20:00’de oynanacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun