Alanında Tecrübeli, Bilgili İnci Davetiye!

 Alanında Tecrübeli, Bilgili İnci Davetiye!

Şimdiki zamanda her tarza uygun davetiyeleriyle adından söz ettiren, birçok çiftin ilk tercihi olan İnci Davetiye, 1978 yılında kurulmuştur. Kurulum aşamasında da Hızır Aydın tarafından, kartpostal üretilen küçük bir işletme olarak ilk adımlarını atmıştır. Ancak sonrasında ilerlemeleri sürmüş, kendi kapsamında başka ürünler üretme yoluna da girmiştir.

Kartpostal haricinde, tebrik posterleri, imsakiye gibi içeriklere de girerek, kendi gelişimini de devam ettirdiğini göstermiş, bundan kırk yıl sonrasında, şimdi de düğün davetiyesi kısmında kendini göstermeye başlamıştır. Bu da aslında var olan tecrübesinden faydalanarak, gelişme ne derece odaklı olduklarını ve ellerinden geçen bilgiyi nasıl yönlendirdiklerini de doğru bir şekilde aktarmaktadır.

Davetiye Çeşitliliği İle Seçimlerinizin En Kolay Hali İnci Davetiye’de!

Gelişimde karşılaştığımız ilerlemelere ek olarak bizim yaşadığımız seçim kararsızlıklarına da büyük bir derman olan marka, aslında evlenme arifesinde yaşadığımız tüm gerginlikler karşısında da rahat bir şekilde işlemlerimizi halletmemiz konusunda bize yardımcı olmaktadır. Elbette bunun yanı sıra düğün dönemlerinde her şeyi hızlı hızlı halletme çabasında olduğumuzdan ve çok fazla harcama yapıldığından, normal bir davetiye alıp sevdiğimizi almayı es geçmek yerine, firma bize bu konuda el vermektedir.

Yani istediklerimiz arasında yer alan davetiyeler için uygun fiyatlı ödemeler yapabilmemiz de mümkün olduğundan, düğün davetiyesi konusunda sıkıntılarımız da bir nevi ortadan kalkmaktadır. Hem çeşitlilik hem de en beğendiklerimizde de popüler olanlarda da uygun fiyat seçeneği aslında tam aradığımız kriterlerdir.

İnci Davetiye İle Mutluluğunuzu Katlayın!

Yaptığınız seçimlerinin ardından kullanabildiğiniz avantajlarla beraber satın alma konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı görebilirsiniz. E-ticaret yöntemleri ile ödeme oluştururken marka güvenlik önlemlerine de bir hayli değer verdiğinizden endişelerimiz de tamamen yok olmaktadır. Ödeme sırasında girdiğiniz kart bilgileriniz, tıpkı kişisel bilgileriniz gibi yalnızca sizin görebileceğiniz şekilde koruma altında tutulmakta ve teknolojiye uygun ödeme yöntemleri ile ayarlanmaktadır.

Ödemesini tamamladığınız ürünler için de teslimat olabildiğine kısa bir süre içerisinde sağlanmaktadır. Bu noktada firma sizden herhangi bir kargo ücreti talebi de geçmemektedir ve ülkenin her noktasına da sipariş götürmektedir. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun