Ali Koç Beklenenleri Karşılayamadı

 Ali Koç Beklenenleri Karşılayamadı

 Fenerbahçe futbol camiası iki yıl önce Aziz Yıldırım yerine geçen Ali Koç’tan yana çok umutluydu. Bu çok uzun bir süre yöneticilik yapan Aziz Yıldırım’dan sonraki en önemli değişiklikti. Hem futbol camiası hem de taraftarlar bu değişiklikten yana çok umutluydu. Ama aradan geçen iki yılın ardından beklentilerin karşılanmaması herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Ali Koç’un yaptığı bazı hatalar takımın başarısız olmasına neden oldu. Bunlardan bazıları transferlerle ilgili yapılan hatalar. 1xbet

ile şansınızı deneyin.

 Transfer Hataları

 Ali Koç’un eleştirildiği konulardan birisi transfer hataları. Fenerbahçe takımı son iki yıl içinde ciddi paralar ödenerek 30 tane transfer yaptı. Ancak kadro ve teknik mühendislik konusunda işler iyi gitmedi. Sadece tek bir sol beke karşılık 10 tane orta saha oyuncusu olması, Zanka’nın başka bir takıma gönderilerek Falette’nin kiralanması en önemli eleştiriler arasında. Kiralanmasına rağmen1xbet giriş Falette hazırlıksız olduğu için oynatılmaması ise tam bir fiyasko olarak adlandırılıyor.

 Teknik Direktör Sorunu

 Fenerbahçe son iki yıl içinde üç kez teknik direktör değiştirdi ve son üç aydır hocası yok. Daha önce getirilen Daniel Comelli’nin yaptığı başarısız transferler ve de Falette’nin kiralanmasından haberinin olmadığını söylemesi de onunla yollarının ayrılmasına neden oldu. Ayrıca son dönem ciddi bir başarısızlık yaşayan takım zirve yarışından çok erken çekildi. Ali Koç başa gelmeden önce en az iki dönem başkanlık yapmak istediğini belirtmişti. Son bir yılına giren Koç’un yeniden seçilip seçilemeyeceği merak ediliyor. 1xbet giriş bir tıkla elinizin altında.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun