Apple’ın yeni güncellemeleri

 Apple’ın yeni güncellemeleri

Apple, geçtiğimiz günlerde yeni iOS 15.3 ve watchOS 8.4 yazılım güncellemelerini kullanıcılarıyla paylaştı. Fakat ortaya çıkan haberlere göre bazı iPhone ve Apple Watch kullanıcıları, eşitleme problemleri sebebiyle Cüzdan uygulaması başta olmak üzere çeşitli sorunlar yaşıyor.

Apple, iOS 15.3 ve watchOS 8.4 dahil olmak üzere ana işletim sistemleri için geçtiğimiz Çarşamba günü bir dizi güncelleme yayınladı. Bunun ardından bazı kullanıcılar, iPhone ve Apple Watch’larını en son genel işletim sistemi sürümlerine yükseltmenin, watchOS içerisinde bulunan Cüzdan uygulamasının zaman zaman iPhone Cüzdanı ile senkronize olmasına neden olduğunu belirtiyor.

Bir Reddit gönderisine, Apple Destek sorgusuna ve AppleInsider’a gönderilen e-postaya göre, iPhone Cüzdanına eklenen veya buradan kaldırılan kartlar ve geçişler Apple Watch Cüzdanına düzgün bir şekilde entegre edilemiyor.

Fakat şu an için gözlemlenen nispeten düşük şikayet sayısı, bunun çok yaygın bir sorun olmadığına işaret ediyor. Ayrıca, bu problemin henüz şirketin diğer bilgisayar ve tablet gibi modellerinde ortaya çıkmadığına, dolayısıyla yeni watchOS ve iOS güncellemeleriyle geldiğine inanılıyor. Apple Destek tarafı da şu anda bu sorunun araştırıldığını söylüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun