Aras Kargo Takibi Nasıl Yapılıyor?

 Aras Kargo Takibi Nasıl Yapılıyor?

Aras kargo takiphizmetinden yararlanmak için 11 haneli kargo takip numarasına ihtiyacınız vardır. Bu numara kargo işlemleri sırasında sizlere verilir. Bir yere not ederek daha sonrasında takip sorgulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için müşteri destek ekibine başvurabilirsiniz. Ayrıca takip işlemlerinizi web sitesinden güvenle ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Aras kargogüvenilir taşımacılık hizmetleri ile bilinir. Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini önemseyen kargo firması güvenle tüm teslimatlarımızı yapar. İstediğiniz her ürünün belirtilen süre içerisinde teslimi gerçekleşir. Uzaklığı bağlı olarak kargoların bir ya da üç iş günü içerisinde teslim edilmesi mümkündür. Kargolama işlemlerinizde bu süreyi sorgulayabilirsiniz. Ayrıca fiyat ve detaylar hakkında müşteri destek ekibine başvurabilir ya da direkt şubelere gidebilirsiniz.

Aras Kargo E-ticaret Takip

Aras kargo takibihizmeti kurumsal ve bireysel olarak yapılabilir. Her ikisi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal sorgulamalarınızda kargo takip numarasına ihtiyacınız vardır. Ticari takiplerde ise şirketi seçtikten sonra takip numarasını giriş yaparak kargo durumunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz çağrı hizmetine başvurabilirsiniz. Çağrı hizmeti hafta içi 09:00 ile 15:30 saatleri arasında hizmet sunar. Pazar günü çalışmayan destek ekibi cumartesi ise 09:00 ile 12:00 arasında hizmet sağlar.

Detaylar için bizzat şubeye gidebilir ve kurumsal müşteri profiliniz oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında kargolarınızı ister şubeye giderek teslim edebilir isterseniz kurye çağır hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kurye çağırma hizmeti sayesinde zamandan tasarruf ederek güvenilir bir şekilde teslimatlarınızı yapabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun