Aslı Aybars Yılın En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülünü Aldı

 Aslı Aybars Yılın En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülünü Aldı

Aslı Aybars, Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri’nde ‘Yılın Yardımcı Rolde Kadın Oyuncusu’ Ödülünün Sahibi Oldu 

Tiyatro eleştirmeni Üstün Akmen’in anısına bu sene üçüncüsü düzenlenen Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri, Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Düzenlenen gecede Aslı Aybars, İBB Şehir Tiyatroları’nın Felatun Bey ile Rakım Efendi adlı oyunundaki rolü ile ‘Yılın Yardımcı Rolde Kadın Oyuncusu’ Ödülünün sahibi oldu 

Aslı Aybars Kimdir? 

İstanbul’da doğan Aslı AYBARS, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. Oyunculuğa, “Tatlı Kaçıklar” dizisinde başladı. Ardından “Benimle Evlenir misin?”, “Azat”, “Baba”, “İstanbul Şahidimdir”, “Fırtınalı Aşk”, “Çöt”, “Dolu Dizgin Yıllar”, “Gölgedekiler” ve en son “Çilek Kokusu” dizisinde oynamıştır. Dizilerin yanı sıra, “Kahpe Bizans” ve “Issız Adam” filmlerinde rol almıştır. Şehir bakire sex Tiyatrosu oyuncusu olan Aslı AYBARS, 2006 yılında “Afife Jale” ödüllerinde en iyi müzikal komedi dalında aday olmuştur.

Sanatçı, sayılan çalışmalarının yanı sıra çeşitli organizasyon ve lansmanlarda “Moderatörlük” ve “Sunuculuk” yapmaktadır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun