Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cep – Habercep.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Ataköy’de Gerçekleşen Hırsızlık Olayı Kameraya Yansıdı

Ataköy’de Gerçekleşen Hırsızlık Olayı Kameraya Yansıdı

haber haber -
46 0

Ev Sahipleri, Hırsızların Sallamadan Girdiği Evlerine Şaşırdı

18 Mayıs Cumartesi günü, saat 14.30 sıralarında Ataköy 2. Kısım’da gerçekleşen hırsızlık olayı, ev sahiplerini şaşkına çevirdi. Doğan Can Aktaş ve ailesinin evlerine giren 4 kadın hırsız, yaklaşık 400 bin lira değerinde ziynet eşyası ve para çalarak kaçtı.

Kamera Görüntülerinde Hırsızların Sakin Hareketleri Gözlerden Kaçmadı

Hırsızlık anları, Aktaş ailesinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, hırsızların kapıyı açarak içeri girmesi ve sakin tavırlarla evin içinde dolaşması dikkat çekti. Hırsızlar, çiftin yatak odasına yönelerek ziynet eşyalarını alırken kameralardan fark edildi.

Ev Sahiplerinin Tedirginliği Artıyor

Evde olmadıkları bir anda hırsızların girmesine şaşıran iddaci giriş Doğan Can Aktaş, “Hırsızlar evdeyken çok rahat davranıyor, kameralardan da anlaşılıyor” dedi. Aktaş ailesi, olayı öğrenir öğrenmez İstanbul’a dönerken, polis ekipleri hırsızların yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Bölgedeki Hırsızlık Vakaları Artıyor

Artan hırsızlık vakalarıyla ilgili endişelerini dile getiren Aktaş, “Alarm sistemleri kurarak önlem alacağız. Yaklaşık 300-400 bin lira zararımız var. Yakın zamanda bölgedeki hırsızlık olaylarının arttığını üzülerek görüyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar