Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cep – Habercep.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bahçe ve Masa Takımları Satışında Lider Marka Fuzul Home

Bahçe ve Masa Takımları Satışında Lider Marka Fuzul Home

haber haber -
26 0

Bahçe ve Masa Takımları Satışında Lider Marka Fuzul Home

Fuzul Home 1992 yılında mobilya ve beyaz eşya satışı ile faaliyete başlayan firmamızdır, uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile kurmuş olduğu online satış sitesi fuzulhome.com üzerinden Türkiye ile kalmayıp dünya çapında tüm Avrupa ülkelerinde bulunan müşterilerine ürünlerini ulaştırmakta ve özel tasarım mobilyalar ihraç etmektedir.

 Ürünlerimiz İnegöl ve Kayseri fabrikalarından tedarik edilmekte olup, ekstra mağaza maliyetlerini ortadan kaldırarak ücretsiz kargo hizmetimizle müşterinin kapısına güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve güçlü finansal yapı ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşteriyle büyümeye devam etmektedir. Fuzul Home, faaliyet gösterdiği süre boyunca Türkiye’nin önde gelen mobilya mağazalarından biri haline geldi.

Fuzul Home Ürün Çeşitliliği

Fuzul Home ürünlerinin arasında masa takımları, yemek odası mobilyaları, konsollar, bahçe mobilyaları ve daha bir çok aradığınız ürünü bulmanız mümkündür. Türkiye’nin en başarılı ve  beğenilen mobilya alışveriş sitesi fuzulhome.com, Avrupa Birliği’nin tüm ülkelerine ve Orta Asya ülkelerine ürün gönderiyor ve müşterilerimizden olumlu dönüşler alıyoruz.

Fuzul Home Güvenli Alışveriş

Fuzul Home, geniş bir fiyat yelpazesini ve her müşterimizin bütçesine uygun tasarım zenginliğini kapsayan ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en kesin, hızlı ve güvenli çözümleri sunmanın yanı sıra giderek gelişen teknoloji ve güçlenen yapısıyla da devam etmektedir. Müşterilerimizin hızlı ve daha güvenli alışveriş yapabilmeleri için gerekli tüm teknolojiye sahibiz. Müşterileri memnun etmek ve binlerce ürünü en uygun fiyata müşterilerimize sunmakla görevliyiz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir