BAŞARILI İŞ ADAMI KEREM GÖĞÜŞ OYUNU KULLANDI

 BAŞARILI İŞ ADAMI KEREM GÖĞÜŞ OYUNU KULLANDI
31 Mart yerel seçimleri için tüm Türkiye oylarını kullanmaya devam ediyor. Başarılı iş adamı Kerem Göğüş, oyunu Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu’nda kullandı

İş adamı Kerem Göğüş , oyunu kullandı. Göğüş, oyunu kullanmak için konutundan saat 14 sularında YSK sisteminde kayıtlı olduğu İstanbul Beşiktaş da bulunan Gazi Mustafa Kemal ortaokulun’na geldi.

Ünlü iş adamı Kerem Göğüş daha sonra “1100” numaralı sandığın bulunduğu sınıfa girerek, sandık görevlileriyle tokalaştı.

Gerekli kontrolün yapılması için kimliklerini sandık görevlilerine veren Göğüş, daha sonra görevliden oy pusulası ile zarfını aldı, kabine geçerek oyunu kullandı ve ardından zarfı sandığa attı.

Göğüş oyunu kullandıktan sonra sandık görevlileri tarafından bu sandığın en karizmatik seçmeni olarak seçtiklerini söylemeleri üzerine teşekkür ederek iyi çalışmalar diledi. Göğüş yaptığı açıklamada Türkiye’nin her seçimde tüm Dünyaya örnek bir demokrasi örneği sergilediğini söyleyerek, seçimlerin tüm halkımıza ve devletimize hayırlı olmasını diledi.
İstanbul.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun