Beşiktaş Kulübü Koranavirüs Testine Başvuru Yaptı

 Beşiktaş Kulübü Koranavirüs Testine Başvuru Yaptı

En son çıkan haberler de Fatih Terim’in koranavirüs olduğunu duyan Beşiktaş Kulübü koronavirüs için başvuru yaptı. 15 Mart’ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçı sonrasın da Beşiktaş kulübünün böyle bir karar aldığı ve takım içerisin de bulunan herkesin koranavirüs testinden geçeceğini söyledi. Beşiktaş kulübünün bu kararı vermesi Fatih Terim’in koranavirüs testinin pozitif çıkmasından etkili olduğunu yetkililer söyledi. Haberin geniş detaylarını https://www.bettingwm.com/bedava-bonus-veren-siteler/  linkinden görebilirsiniz.

Acaba Beşiktaşlı Futbolcular Koranavirüs Oldu mu?

Beşiktaş kulübünün ivedi bir şekilde bu kararı almasın da en önemli etken tabii ki Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in testinin pozitif çıkması oldu. Beşiktaş kulübün de ister istemez endişelenme oldu. Çünkü 15 Mart’ta Galatasaray ile Beşiktaş karşı karşıya gelmişti. Fatih Hoca ile kucaklaşan Sergen Hoca’nın ve akabinde futbolcuların koronavirüsü kapmış olabileceği tahmin ediliyor. Çok çabuk yayılan bir virüs olduğu için Fatih Terim’in yakın temas da bulunduğu herkesin koronavirüs testi olması gerekiyor. Bu yüzden Sergen Yalçın başta olmak üzere teknik ekip ve futbolcular koranavirüs testine katılacaklar.

Sonuç Merak Ediliyor

Beşiktaş kulübünün ve futbolcularının koranavirüs testinin nasıl çıkacağı şimdiden merak edilmeye başladın. Dünyayı kasıp kavuran koranavirüs Beşiktaşlı futbolculara da bulaştığı merak konusu haline geldi. Beşiktaşlı futbolculara yapılacak ve sonuçlarının belli olacağı bütün haberleri https://www.bettingwm.com/  sitesini takip ederek yapabilirsiniz. Umarız test sonuçları negatif çıkar.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun