Beyaz Poselen Çeşitleri Nelerdir?

 Beyaz Poselen Çeşitleri Nelerdir?

Beyaz Poselen Çeşitleri Nelerdir?

Beyaz porselen çeşitleri yaşam alanınızda kullanabileceğiniz oldukça özel seçenekler arasında! Konforlu bir ortam yaratırken ferahlığı destekleyecek olan beyaz porselen aynı zamanda kusursuz bir görselliğin de mimarı olacak. MARMICERA kalitesiyle bir porselen alışverişi yapacaksanız ve tercihiniz beyazdan yanaysa sizi bekleyen alternatiflerin neler olduğuna daha yakından göz atmalısınız. İşte beyaz porselen konusunda sizleri bekleyen alternatifler!

Statuario Extra Porselen

Kendine has deseni ve zarafeti temsil eden özellikleriyle bu beyaz porselen çeşidini çok beğeneceksiniz. Saf beyaz bir arka plan ve grinin estetik bir şekilde dağıldığı yapısı sayesinde ortama değer katacak bir alternatiftir. Kullanım alanı genellikle mutfak ve banyo gibi ıslak zeminlerdir. Ancak duvar ve zemin kaplamalarında da başarılı bir sonuca kapı aralamayı başarır. Yaşam alanınızda standartların ötesinden bir beyaz porselene ihtiyaç duyuyorsanız Statuario Extra Porselen tam size göre bir alternatif olacak!

Panda White Porselen

Damarlı yapısıyla sert geçişlere imza atan bir porselen arıyorsanız bu seçenek tam size göre olacak. Özellikle de tasarımda imza projelerden birine kapı aralamak istediğinizde diyagonal çizgileriyle bu porselen çeşidini tercih edebileceksiniz. Damar yapısının çok keskin olması her yerde kullanılmasına engel olsa da duvar kaplamalarında çok iddialı bir alternatif olduğunu kanıtlar.

Calacatta Oro Porselen

Beyaz arka plana sahip özel porselen çeşitlerinden bir tanesi olan Calacatta Oro Porselen ile siz de yaşam alanınızda farklılığı hissettirecek bir alternatiften faydalanmaya ne dersiniz? Projenizde her alanda kullanılabilecek bir alternatif olan bu porselen beyaz olması kadar sertlik ve düşük emiciliğe sahip olmasıyla da dikkat çeker. Islak zeminlerin yanı sıra zemin ve duvar kaplamasında da bu harika seçeneği tercih edebileceksiniz.

Birbirinden özel beyaz porselen çeşitleri sayesinde siz de yaşam alanınıza farklı bir dokunuşta bulunmak istemez misiniz? O halde yapmanız gereken sadece kusursuzluğu hissetmenizi sağlayacak olan MARMICERA ayrıcalıklarını yakalamak. Fiyat, kalite ve kullanışlılık esasına odaklandığınızda tam da size göre ürünleriyle adından söz ettiriyor. Size sadece doğru ürünü seçmek ve kalite odaklı bir sonuca ulaşmak kalıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun