Bilişim Hizmetlerinde Kalitenin Adı

 Bilişim Hizmetlerinde Kalitenin Adı

Sultangazi bilgisayar 7 yıllık geçmişine rağmen bilişim hizmetlerinde kalitenin adı olarak Sultangazi ve mahallelerinin tercih ettiği firma oluyor. Firma titizlikle çalışarak kişilerin bilişim alanındaki tamir ve ürün ihtiyaçlarının karşılıyor. Bu alanda deneyimli personeliyle çalışan firma özellikle arızaların en kısa sürede giderilmesini sağlıyor.

Firmanın Hizmetleri

Firma laptop, tablet ve bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarında karşılaştıkları sorunların çözülmesi amacıyla servis hizmeti veriyor. Ürünler üzerinde yapılan titiz çalışma sayesinde sorunların ortadan kısa sürede kaldırılmasını sağlıyorlar. Ayrıca firma olarak yerinde hizmet vererek yaşanan sorunların hızlı bir şekilde çözülüp çalışmaların devam etmesini sağlıyorlar. Ayrıca bilgisayarlarda yazılan yazıların çıktılarının alınması için kullanılan yazıcıların tamir işlemlerini de gerçekleştiriyorlar. Tamir işlemleri dışında güvenlik kamerası ve hırsız alarmı gibi alarmların kurulmasını sağlıyorlar.

Tamir Hizmetleri

Firma tarafından verilen hizmetlerin geneli tamir hizmetleri oluyor. Bilgisayar tamirci olarak profesyonel bir şekilde hizmetler veriyorlar. Tablet ve laptop ürünlerinde ekran kırılması ya da hasar alması durumlarında ekranların değişimini ve tamirini yapıyorlar. Ayrıca masaüstü bilgisayar ve notebooklarda anakart, ekran kartı ve diğer yedek parçaların tamirini gerçekleştiriyorlar.

Tamirin mümkün olmadığı durumlarda da bilgisayara uygun yedek parçaların değişimini yapıyorlar. Firma olarak farklı markalardaki bilgisayar, tablet ve notebooklar için hizmet veriyorlar. Tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştirdikleri bilgisayar markaları arasında Acer, Lg, Exper, Samsung, Lenovo, Toshiba, Hp, Casper ve Dell gibi markalar yer alıyor.

Yazıcılar İçin Hizmet

Servis olarak kişilerin kullandıkları farklı markalardaki tonerli yazıcıların tamir işlemlerini de gerçekleştiriyorlar. Tamir dışında ise yazıların kağıtlara basılmasını sağlayan tonerler için hizmet veriyorlar. Yazıcılarındaki tonerlerin bitmesi durumunda toner arayışına girenler firmanın toner dolum hizmetinden yararlanabiliyorlar. Farklı markalardaki yazıcıların tonerleri için hizmet veriyorlar. Kişiler bunun için kullandıkları yazıcıların markasını firmaya bildiriyor ve yeni tonerlerini yazıcılarında kullanabiliyorlar.

Firmadan bilgisayar tamiri, parça değişimi ve toner dolumu gibi hizmetler almak isteyen kişiler firmanın telefon numarasını arayarak Sultangazi’de bulundukları yere servisin gelmesini sağlayabiliyorlar. Ayrıca yaşadıkları sıkıntılara ve merak ettikleri konulara dair soruları firmanın mail adresini kullanarak mail atıp cevap alabiliyorlar.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun