Boya Badana Fiyatları

 Boya Badana Fiyatları

Sizin de evinizi boyama zamanınız geldiyse, biz İstanbul Boya badana ekibi olarak her zaman boya badana hizmeti arayışınızda onlarca ustayla hizmete hazırız. Fiyat konusunda farklı firmalardan çeşitli teklifler alacaksınız ama en son bizimle görüşmeden badana boya hizmeti almayın diyoruz. Çünkü bunun size de faydası olacaktır. Hem işinin ehli ve deneyimli elemanlarla profesyonel bir iş-hizmet alacaksınız. Hem de bu hizmeti çok makul fiyatlarla alacaksınız. Fiyat belirlerken izlediğimiz bazı prosedürler vardır.

Her Ev ve Ofis İçin Boya Badana Fiyatları Değişiklik Arz Eder

100 metre kare ev ile 200 metre kare evin boya- badana ücreti aynı değildir. Ayrıca eşit ölçülerdeki iki daireden, birinin duvarları 1 günlük tadilat görecek kadar hasarlı ise yine diğer daireden daha masraflı olacaktır. Genellikle profesyonel boyacılarımız, işlerini bir gün içinde sonuçlandırmaktalar. Ancak ek işler çıktığında bu süre ve fiyat da uzar. Bu noktada önemli olan şey, hem size ücretsiz keşif hizmeti vermemizdir, hem de anlaşma sağlarsak profesyonel hizmet sunmamızdır. Bu işe yeni atılmadık ve 25 yıldır bu işi yapmaktayız. Boyanın ruhundan anlayan, karışım oranlarını iyi bilen, boyayı israf ve ziyan etmeyen ustalarımız, boya giderlerinizi de kısıyor. Gereksiz masraflardan sizi koruyor. Özetle firmamızın çalışanları ile çalışma ayrıcalığından yararlanmak için, atacağınız bir adım daha var; bizi aramak ve bilgi almak. Sadece evinizi ya da iş yerinizi boya- badana yaptıracaksanız, İstanbul firmaları arasında size en düşük fiyatı biz verebiliriz. Hizmet alanımız oldukça geniştir, başta boya ve badana olmak üzere, kartonpiyer, Stropiyer işçiliği, çeşitli alçı ve duvar işleri, asma tavan işleri, yeni boya-badana teknikleri, desenli boya uygulamaları da yapmaktayız. Yeniliğe daima açığız. Eski veya yeni evinizde hem temizlik amacıyla hem de yaşam alanlarınıza değer kazandırmak, sağlıklı bir mekan elde etmek amacı ile talep edeceğiniz, boya badana hizmetinde, seçkin ustalarımızla size çözüm ortağı olmak istiyoruz.

Korona Virüs Sürecinde Boya Badana İşleri

En hassas süreç olan içinde yaşadığımız virüs sürecinde, boya badana işini kendi başınıza yapmanız, korunma tedbirleri almadan duvarları kazımanız, sağlığınızı tehdit edebilir. Gelin bu alanda bizimle irtibata geçin, korona virüs sürecinde işimizi titiz yaparak, sizi de bu süreçten hızlıca çıkaralım.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun