Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cep – Habercep.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. Brezilya’da Skandal Bir Olay: Kadın, Eşinin Penisini Kesti!

Brezilya’da Skandal Bir Olay: Kadın, Eşinin Penisini Kesti!

haber haber -
42 0

Öfke Dolu Plan

Geçen yıl Aralık ayında Brezilya’nın Sao Paulo yakınlarında yaşanan olay hala gündemde. Daiane dos Santos Farias (34), kendisini 15 yaşındaki yeğeniyle aldattığını öğrenen eşi Gilberto Nogueira de Oliveira’ya korkunç bir saldırı planı hazırlamıştı.

Korkunç Saldırı

Öfkeli kadın, eşini fantezi yaparak sevişme vaadiyle kandırarak yatağa götürmüş ve ışıkları kapattıktan sonra eline aldığı jiletle adamın penisini kesmişti. Ardından hızla koşarak, penisini tuvalete atıp sifonu çekmişti.

Mahkeme Kararı

Gözaltına alınan Daiane, bugün mahkemeye çıktı. 8 yıl hapis istemiyle yargılanan kadına hakim 4 yıl 5 ay hapis cezası verdi. Daiane’nin avukatı karara itiraz edeceklerini ve bir üst mahkemeye gideceklerini belirtti.

İtiraf ve Sonuç

Eşi tarafından affedilen Daiane’nin eşinin protez penis taktırdığı ortaya çıktı. Gilberto, “Her şey çok hızlı gerçekleşti. Beni tahrik ettikten sonra sevişmeyi beklerken bir anda cinsel organlarımı aldı ve penisimi jiletle kesti. Onu itince her taraf kan oldu” dedi. Öfkeli kadının ise karakola giderek, “İyi akşamlar memur bey. Ben teslim olmaya geldim, az önce eşimin penisini kestim” dediği belirtiliyor.

İlgili Yazılar