Caddence Boya

 Caddence Boya

  Evde hobilerimizle uğraşmak hepimize iyi gelir. Ancak hobilerimizde kullanacağımız malzemeleri kolayca bulmak hayal gibi. Genelde hobimizi yapmak için aradığımız şeyleri birçok dükkan gezerek buluruz. Ancak Evimde Hobiadındaki sitede aradığınız bütün hobi ürünlerine ulaşabilir kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 Sitede herkesin aradığı Cadence Boyaürünlerine de ulaşabilirsiniz. Boyaların birçok rengi sitede satılıyor.

 Boya Çeşitleri

 Sitede arama bölümüne Cadence Multisurfaceyazdığınızda Cadence markası boyalarını görebilirsiniz. Metalik, beyaz, pak beyaz, eskimiş beyaz, antik beyaz, dantel, sarı, açık sarı, limon sarısı, sıcak turuncu, ararot, tuval, çikolata vb. onlarca farklı boya çeşidi sitenin raflarında satılmakta.

 Geniş Ürün Yelpazesi

 14 günlük iade garantisi veren sitede akrilik boya, metalik boya, rölyef pasta, fırçalar, pirinç dekopaj, dekoratif hamur gibi ürünler satışa sunuluyor. Bunların haricinde firma pasta malzemesi, silikon kalıp, çıta, mobilya aksesuarı, zımpara, kağıt bant, dekoratif taş ve kretuar bıçağı gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok farklı ürüne de kategorilerinde yer veriyor. Sitede hobi malzemelerinin haricinde de kek kalıpları ya da spatula gibi mutfak gereçlerine de ulaşabiliyorsunuz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun