Darbeli Kırıcı Ne İşe Yarar?

 Darbeli Kırıcı Ne İşe Yarar?

Taş kırma ve eleme tesislerinde taşların kırılması için çeşitli ekipmanlar tercih edilmektedir. Bu ekipmanlar sayesinde taşlar kırılır, daha küçük hale getirilir ve şekillendirilir. Bu sayede kullanım için birçok alana taşınırlar ve çeşitli amaçlar için kullanılırlar. Taşların kırılması ve şekillendirilmesi için kullanılan kırıcılardan birisi darbeli kırıcı olmaktadır. Darbeli kırıcının temel amacı taşların boyutunda küçülme sağlamaktır. Sert taşları da kırabilmekte ve böylece daha küçük hale getirebilmektedir. Bu yüzden hemen hemen her tesiste yer alan bir makinedir. Taşlar aşırı sert ve aşındırıcı olmadıkça çok büyük rahatlıkla işlevini yerine getirmektedir.

Darbeli kırıcılar arasından tercih yapacaksınız Uğurmak tarafından üretilen CDK serisi tercihiniz olabilir. Darbeli kırıcılar arasından neden CDK serisi? Diye soruyorsanız bunun cevabı yüksek performans ve düşük maliyettir. Hem aldığınız üründen en yüksek performansı görmek istiyorsanız hem de maliyetinin düşük olmasını istiyorsanız Uğurmak sitesini ziyaret etmelisiniz. Bu sayede kazancınız en tepeyi görecektir.

Konik Kırıcı Hangi Aşamada Kullanılır?

Konik kırıcılar sert ve aşındırıcı taşlar için kullanılmaktadır. Aynı zamanda konik kırıcı birçok avantaja da sahiptir. Bazen taşlar parçalanırken makinenin arasında kalmaktadır. Bu durumda tabii ki hoş olmayan bir süreçtir ve çeşitli zararları vardır. İşte konik kırıcılar sahip oldukları özelliklerle bu durumun üstesinden kolayca gelmektedir. Bu sayede arasında hiçbir şey bırakmadan sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Konik kırıcıları tercih etmek isterseniz kesinlikle Hacon serisine bakmalısınız. Hacon serisi sağladığı şartlar ve teknolojik üstünlüğüyle sektördeki üstün konik kırıcılar arasında yer almaktadır.

Dik Milli Kırıcılar ile Son Aşamayı Tamamlayabilirsiniz

Taş kırma eleme tesisinde son aşamaya geldiğiniz takdirde bu aşamayı dik milli kırıcılar ile tamamlayabilirsiniz. Kendi içlerinde ayrılan dik milli kırıcıların kullanılacağı tesise göre üretimi söz konusudur. Ayrıca projelere göre ayrı tercihler yapılabilmektedir. Uğurmak markası dik milli kırıcılara yönelik UDK serisini üreterek birçok kolaylık getirmiştir. Getirdiği kolaylıklardan bazıları daha az ses çıkarmaları, montajının kolay olması ve çalışmasının kolay olması gibi özelliklerdir. Bunun yanında maliyeti azaltan birçok özelliği de bulunmaktadır. Bunlardan birisi de enerji tüketimini azaltmasıdır.

facebook volgers kopen

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun