Dell Laptoplar İçin Servisi Dert Etmeyin

 Dell Laptoplar İçin Servisi Dert Etmeyin

Ülkemizdeki laptop piyasasındaki en çok tercih edilen laptop bilgisayar markalarından Dell laptop bilgisayarlarda elbette ki bazı durumlarda servis durumu oluşabiliyor. Kaliteli bir firma olsa da kullanıcı hataları nedeni ya da ufak çaplı bozukluklar nedeni ile Dell marka laptop bilgisayarların teknik servise gönderilmesi gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda bazen Dell yedek parça sıkıntısı da doğabiliyor, her türlü bilgisayar parçası anında temin edilemeyebiliyor.

Dell Servis Türkiye

İşte bu gibi durumlarda imdadınıza Dell Servis Türkiye yetişiyor. 2006 yılında kurulan firma, Dell marka laptopların teknik servis, dell laptop yedek parça gibi işlemler konusunda hizmet veriyor. Müşteri odaklı çalışan firma uzman teknik ekibi ile laptopların sorunlarını kısa zaman içerisinde çözerek kullanıcılarına bir an önce iletilmesini de sağlıyor. Büyük bir titizlik ile çalışan Dell Servis, Jilbo Bilişim ile yaptığı ortaklığı ile her türlü laptop yedek parçasını sağlayabiliyor. Adaptör, ana kart, ekran, çerçeve, klavye, kablo, menteşe, pil, şarj aleti gibi birçok farklı konuda her türlü parça her an bulunabiliyor.

Dell Teknik Servis Hizmetleri

Teknik servis hizmetleri konusunda en ileri hizmeti sağlayan Dell Servis Türkiye, kaliteli ve güvenli hizmetinin yanı sıra aynı zamanda oldukça hesaplı hizmetler sunuyor. Hem cebe hem de zamana hitap eden firma, tüm işlemlerini en kısa zamanda gerçekleştirme politikasını yürütüyor. Dell Notebook Servis tamiri söz konusu olduğu zaman laptop bilgisayarın her türlü orijinal parçası ile çalışmayan eski parçalarını değiştirerek laptopun düzgün çalışmaya devam etmesini sağlıyor.

Yurdun hemen hemen her türlü bölgesine hizmet veren Dell Servis Türkiye sayesinde laptop bilgisayar hakkında kullanıcıların aklında olan yedek parça gibi sorunlar da ortadan kalkıyor. Orijinal yeni parça, eski parçanın yerine takılarak tamir ediliyor. Kullanıcı hatasının olmadığı tamir durumlarında ise elbette hiçbir kullanıcıdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Cihazın kendisii nedeni ile yaşanan tüm sorunlar çok kolay ve hızlı bir biçimde Dell Servis Türkiye tarafından ivedilikle çözülüyor ve kullanıcılarına hızlı bir şekilde kargo yolu ile iadesi yapılıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun