DuckDuckGo Amerikan, Esyeh Türk: Alternatif Arama Motoru

 DuckDuckGo Amerikan, Esyeh Türk: Alternatif Arama Motoru

DuckDuckGo Amerikan, Esyeh Türk: Alternatif Arama Motoru

Yerli bir alternatif: Esyeh! Amerika merkezli DuckDuckGo’nun yanı sıra Türk mühendislerin geliştirdiği Esyeh, Türk kullanıcılarına yerli ve milli bir arama deneyimi sunmak üzere sahneye çıkıyor.

Esyeh, Türkçe içeriğe odaklanarak kullanıcılara en güncel ve özgün bilgileri sunma misyonunu taşıyor. Gelişmiş algoritmaları sayesinde Esyeh.com, kullanıcıların taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verirken, internet üzerinde daha etkili bir bilgi keşfi imkanı sunuyor.

DuckDuckGo’nun Amerikan kökenlerine ait bir arama motorudur fakat bir alternatif olarak geliştirilen Esyeh, kullanıcı verilerini güvenli bir şekilde işlerken, aynı zamanda Türk kültür ve ihtiyaçlarına odaklanarak kullanıcılarına daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Esyeh.com

Esyeh’in kullanıcı dostu arayüzü ve anlık arama önerileri, internet kullanıcılarına sezgisel bir deneyim sunuyor. DuckDuckGo gizlilik arama motoruna alternatif olarak çıkan Esyeh.com, Türkçe içeriğe odaklanmış, güvenilir ve hızlı bir arama deneyimi ile dikkat çekiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun