Dumpper ile Wifi Şifresi Kırma Anlatımı

 Dumpper ile Wifi Şifresi Kırma Anlatımı

Dumpper ile Wifi Şifresi Kırma Anlatımı

Wifi şifresi kırma işlemi için dumpper uygulaması oldukça fazla kullanılıyor. Bu uygulama ise genel olarak kolay bir kullanıma sahiptir. Öncelikle sadece Windows tabanlı bir uygulama olduğunu belirtmekte fayda var. Bununla birlikte Adrodumpper isimli Android versiyonu da vardır. Uygulamada Türkçe dil desteği bulunduğundan kullanımı zor değildir.

Program kurulduktan sonra çalıştırılır. Daha sonra ise yakında bulunan wifi ağlarını gösterir. İçlerinden bir ağ seçilir ve kırma işlemi için butona basılır. Dumpper ile wifi şifresi kırma anlatımıgenel olarak bu şekildedir. Belirtilen adımları uygulayan kullanıcılar çeşitli wifi ağlarını kolay bir şekilde kırabilir ve bedava internet kullanabilir.

Dumpper Uygulaması Nedir?

Modemlerin WPS özelliğini kullanarak şifrelerin görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Windows tabanlı olarak çalışır. Aynı zamanda Android için geliştirilmiş olan bir versiyonu da bulunur. Son yıllarda en fazla kullanılan ve başarılı olması ile ön plana çıkan Dumpperuygulaması, wifi kırma işlemlerini yerine getiren bir programdır.

Programda Türkçe dil desteği olması en önemli özelliklerinden birisidir. Modemlerin sahip olduğu WPS özelliğinden yararlanarak arayüze erişilmesini sağlar. Böylece şifreleri kırmak mümkün olur. Bu program ile aynı zamanda daha önce bağlandığınız ve şifresini unuttuğunuz ağların şifresini görmeniz de mümkündür. Desifre sitesinde masaüstü ve mobil versiyonları bulunuyor.

Wifi Şifre Kırma Programı

Şifre kırma programı kullanmak için doğru işlemleri yapmak gerekir. Genel olarak bu işlem kolay bir şekilde gerçekleştirilir. İşlem başladığında ise wifi şifre kırmaya da gösterme işlemini program kendisi otomatik olarak yapacaktır.

 Belirtmek gerekir ki bütün modemlerin şifresini kırmak mümkün olmayabilir. WPS özelliği açık olan cihazlarda şifre kırılması daha yüksek başarı oranına sahiptir. Desifre ile uygulama yüklenebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun