E3 Fuarı Bu Yıl da Halka Açık Olacak

 E3 Fuarı Bu Yıl da Halka Açık Olacak

Dünyanın en popüler oyun ve teknoloji fuarlarından birisi olan E3, şimdiye kadar hep basın mensuplarına özel olarak düzenleniyordu fakat geçtiğimiz yıl bu konuda bir istisna yapılmıştı. Etkinlik biletleri ilk defa halka açık şekilde satılırken, bu yıl da aynı metod izlenecek.

E3 2018 Yaklaşıyor

Yavaş yavaş fuar günü yaklaşırken, etkinliğin organizatörü ESA tarafından bir doğrulama geldi ve bu yıl da ikinci kez E3’ün herkese açık olacağını duyurdu. Bu yıl da E3 2018 Los Angeles’taki Convention Center’da düzenlenecek ve biletler önümüzdeki Pazartesi günü, 12 Şubat’ta satışa açılacak.

Yine geçen yılki metod uygulanacak ve ‘ilk gelen, ilk alır’ şeklinde biletler sunulacak, rakam sayılı olacak. Henüz resmi doğrulama olmasa da yaklaşık 10-15 bin arası bir bilet satışı gerçekleşmesi bekleniyor.

E3 fuarı 1995 yılından beri düzenlenirken, şimdiye kadar hep kamuya kapalı olmuştu. E3 2017’de ise bir ilk gerçekleşmiş, ve fuara ilk defa halk da biletle alınmıştı. Tabii bu da yoğunluğa yol açmış ve çok sayıda kişi E3 2017’ye akın etmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun