Elgato Facecam

 Elgato Facecam

Hepinizin bildiği üzere küçük büyük yayıncılar için olmazsa olmaz aksesuar web kamerası. Yayın esnasında web kamerası çok önem teşkil etmiyormuş gibi görünse de, yayının seyir keyfini artırmak için kameranın özellikleri önem teşkil ediyor.

Lensin yanı sıra kameranın hızı ve soğutucu gibi özellikleri de önem teşkil ediyor. Bu noktada ise Elgato’nun yeni web kamerası Facecam, bir yayıncının ihtiyacı olan özellikleri tek bir kamerada sunuyor. Premium malzemelerden üretilen Elgato Facecam son teknoloji görüntü sensörüne sahip profesyonel kalitede bir lens ile geliyor.

Yeni nesil teknolojik özelliklere sahip lensi sayesinde çarpıcı görüntüde sıkıştırılmamış video çıkışı sağlayan yüksek hızlı devre kullanımı sağlayan Facecam, yerleşik belleğe de sahip. İçerisinde yer alan yerleşik bellek sayesinde kamera ayarlarınızı hafızanıza yazan Facecam, profesyonel optik ile harika bir görüntü deneyimi vaat ediyor.

Bu özelliklerinin yanı sıra profesyonel kamera teknolojisini tak ve çalıştır rahatlığıyla pratik bir şekilde sunan Elgato Facecam, seki elementten oluşan Elgato Prime Lens’e sahip. f/2.4 diyafram açıklığı ve 24 mm odak uzaklığı ile ideal bir görüntü deneyimi sunan Facecam, görüntü ve çevre keskinliğini en üst düzeye çıkarıyor.

Camera Hub uygulaması sayesinde mükemmel çekimi ayarlamanızı kolaylaştıran Facecam, tüm ayarları otomatik yapabilmesinin yanı sıra dizüstü bilgisayardan masaüstüne sorunsuz geçiş yapabiliyor. Ek olarak Elgato Facecam’in 82 derece görüş alanına sahip olduğunu belirtelim.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun