EMDR terapisi yaptıranlar

 EMDR terapisi yaptıranlar

Ömrümüz boyunca zaman zaman ciddi durumlar ile karşı karşıya kalabiliriz. Bu gibi durumlar bilinçaltımızda yer ediğindiğinde hiç beklenmedik olayların yaşanması muhtemeldir. Örneğin trafik kazası, deprem, ölüm, şiddet gibi çeşitli travmatik olaylar beynimizde yer edinir. Bu gibi durumlar bilinçaltımıza işlediği için hayatımızın hep bir köşesinde aklımıza gelebilir veya yaşantımızı etkileyebilir.

Bu gibi durumlarda İzmir EMDR terapisi etkili bir yöntem olmaktadır. EMDR, göz hareketleri ile duyarsızlaştırma ve yeniden işleme anlamına gelmektedir. Bu terapi ile birlikte hastanın daha önce yaşadığı bu olayın verdiği huzursuzluğunun kaldırılması sağlanır. EMDR terapisi sonucunda rahatsız edici bu olayın etkisinden kurtulmak mümkün hale gelir.

EMDR terapisi yaptıranlar bu terapiden memnun olduğunu dile getirirken bu terapi sayesinde daha mutlu bir hayat yaşadıklarını açıklıyor. Eskiden pek çok sıkıntı ile karşılaşan hastalar, yaşadıkları terapi tecrübesi sayesinde daha rahat ve daha huzurlu bir birey haline gelmiş durumda. EMDR terapisi ile birlikte uzman görevli, hastanın zihninde yer alan o anı ile bilgileri yeniden işler. Bu sırada uzmanın yaptığı bazı özel çalışmalar, hastanın terapi sonucunda daha iyi hissetmesini sağlar.

EMDR izmir fiyat konusunda oldukça uygun bir yer. http://www.izmiremdrterapi.com/ ulaşabileceğiniz terapistler ile en iyi EMDR terapistlerine ulaşmanız mümkün. Müşterilerine en uygun fiyat tekliflerini yapan firma, bu zamana kadar pek çok müşterinin sorununa çözüm olarak hastalarını iyileştirmiş bulunuyor.

Office 2016 Satın Al

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun