En Farklı Yazı Tipleri Oluşturma

 En Farklı Yazı Tipleri Oluşturma

En Farklı Yazı Tipleri Oluşturma

İnternet üzerinde birçok yerde insanlar kendi adları ve nickleri ile sitelere giriş yapmaktadır. Bu isimlerin kullanılırken şekil olarak güzel görünmesi istenmektedir. Bunun için birçok çalışma yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalarda değişik yazı stilleri kullanılmaktadır. Adın çok daha farklı olması ve dikkat çekmesi isteniyorsa bunun için özel bir çalışma yapılabilir. Yazı stilleri içerisinden farklı olan ve düzenlediğinizde karşınıza çok daha dikkat çekici olarak çıkan yazı fontları kullanılabilir.

İnternette bir araştırma yaptığınızda bir sürü ücretsiz yazı tipi bulunduğunu göreceksiniz. Bu yazı tiplerinin hepsini incelemek çok fazla vaktinizi alacaktır. Bu sebeple tüm yazı tiplerini bir arada bulabileceğiniz bir siteye ihtiyacınız olacaktır. Bu site aynı zamanda yazı tipleri içerisinden seçtiklerinizi istediğiniz şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır.

Instagram Sayfanızdaki Yazı Tipi Belirleme ve Değiştirme   

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da kullandığınız adınız kadar bu adı yazmak için kullandığınız yazı tipi de çok önemli olmaktadır. Instagram biyografisi kişinin kendini tanıttığı bir bölümdür. Bu bölüm ziyaretçiler tarafından en çok okunan bölüm olarak görülmektedir. Bu bölümde dekoratif yazılar bulunursa takipçiler tarafından beğenilme oranınız artacaktır. Bu sebeple kendinizi güzel yazılar ve farklı fontlarda ifade etmeniz çok daha doğru olacaktır. Biyografinizi okuyanlar ve yorumlarınıza bakanlar çok güzel görüntülerle karşılaşacaktır.

Instagram’daki Yazı Tipleri ve Kullanımı 

Yoğun olarak kullandığımız Instagram üzerinde belirlenmiş olan belli bir yazı stilleri bulunmaktadır. Kullanıcılar bu yazı tipleri ile paylaşımlarını yapabilecekleri gibi yazıları dönüştürerek de kullanabilirler. Normal olarak yazılan yazı tiplerinin 80’den fazla yazı stiline dönüştürülmesi mümkün olmaktadır. Değişik yazı tipleri ile biyografinizi ve yorumlarınızı yazmak isterseniz bu yazı dönüştürme işlemini yapabilirsiniz. Yazı fontları içerisinden beğendiklerinizi seçerek bu seçtiğiniz fontlarda Instagram yazılarınızı oluşturabilirsiniz. Böylece çok değişik yazı stilleri ile Instagram sayfanız farklı bir görünüme kavuşacaktır.

İnternet kullanıcıları normal yazılardan sıkılıp kendi adlarını ve sayfalarını çok daha renkli, dikkat çekici hale getirmek isteyebilirler. Bunun için yapmaları gereken dönüştürme programını kullanarak Instagram sayfasını ve diğer sayfaları dikkat çekici hale getirmektir.

Değişik Yazı Stilleri Örnekleri:

Ф dд gдzi фlmдк isтёdi, fдкдт фпд дпlдтmдк gёгёктi кi, sёhid фlmдуi gфzё дlдmдудп gдzi фlдmдzdi.

𝓚𝓸𝓽𝓾𝓶𝓼𝓮𝓻𝓵𝓲𝓴 𝓴𝓪𝓷𝓼𝓮𝓻𝓭𝓮𝓷 𝓭𝓪𝓱𝓪 𝓽𝓮𝓱𝓵𝓲𝓴𝓮𝓵𝓲 𝓫𝓲𝓻 𝓱𝓪𝓼𝓽𝓪𝓵𝓲𝓴𝓽𝓲𝓻.

𝑆𝑎𝑎𝑑𝑒𝑡 𝑏𝑖𝑧𝑖𝑚 𝑑𝑖𝑙𝑒𝑑𝑖𝑔𝑖𝑚𝑖𝑧𝑙𝑒, 𝐴𝑙𝑙𝑎ℎ’𝑖𝑛 𝑏𝑖𝑧𝑖𝑚 𝑖𝑐𝑖𝑛 𝑑𝑖𝑙𝑒𝑑𝑖𝑔𝑖 𝑠𝑒𝑦𝑖𝑛 𝑏𝑖𝑟 𝑎𝑟𝑎𝑦𝑎 𝑔𝑒𝑙𝑚𝑒𝑠𝑖𝑛𝑑𝑒𝑛 𝑑𝑜𝑔𝑎𝑟.

𝖄𝖆 𝖇𝖆𝖘𝖑𝖆𝖒𝖆𝖒𝖆𝖑𝖎, 𝖞𝖆 𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖙𝖎𝖗𝖒𝖊𝖑𝖎..

Daha fazlası için lütfen yazistilleri.com sitesini ziyaret ediniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun