En Sevilen Radyo ve Müzik Portalı Müzikonair 8 Yaşında

 En Sevilen Radyo ve Müzik Portalı Müzikonair 8 Yaşında

En Sevilen Radyo ve Müzik Portalı Müzikonair 8 Yaşında

Bugünlerde 8. yaşını kutlayan Müzikonair kaliteli ve seçkin içerikleriyle yayın hayatına devam ediyor. Müzik ve radyo ile ilgili güncel haberler, en özel içerikler, özenle hazırlanan galeriler, yepyeni şarkılar keşfedeceğiniz özel playlistler, en güvenilir astroloji yorumları, müzikte yaşanan tarihi olaylar, yeni içerikler ve çok daha fazlası Müzikonair’de sizleri bekliyor.

Sosyal medyanın avamlığından ve karmaşıklığından bıktıysanız Türkiye’nin en iddialı müzik ve radyo platformuna tıklayın. Her yerde aynı içerikler, yalan haberler, hep aynı şarkıcıları görmekten sıkıldıysanız Müzikonair tam size göre. Yeni çıkan şarkılar, göz ardı edilen single çalışmaları, alternatif müzik grupları ve daha fazlası bu sitede.

Müzikonair ana akım medyaya medyan okuyor! Albüm veya single yapmak, klibinizi dijital platformlarda ön plana çıkarmak istiyorsanız site ekibi size tam destek sağlıyor. Gençlerin önünü açmayı hedefleyen bu projeye katılmak için site ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

2019 yılından bu yana her yıl verilen Müzikonair ödüllerinde sevdiğiniz sanatçıları destekleyebilirsiniz. Mesleğinde uzman, seçkin jüri tarafından belirlenen her kategoriden 10 aday arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Oy kullanmak için siteyi ziyaret edebilir ve sevdiğiniz sanatçıları destekleyebilirsiniz. Özel jürimizin belirlediği adaylar arasından yapılacak olan tamamen halk oylaması ile, tarafsız bir şekilde seçilen sanatçılara ödülleri özel bir tören ile takdim edilecek. 7 Şubat 2022 tarihinde yapılacak olan ödül törenini sitedeki canlı yayın aracılığıyla takip edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için: muzikonair.com

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun