En Ucuz Xiaomi Mi Taşınabilir Şarjlı Kompresör

 En Ucuz Xiaomi Mi Taşınabilir Şarjlı Kompresör

Tek kademede sıkıştırma yapabildikleri gibi kapasitelerine bağlı olarak kademe sayıları artabilen kompösörler;  hem tek başlarına kullanılabildikleri gibi hem de  türbinlerle beraber olarak da kullanılabilirler.

Lastik basınç dijital tespiti için gösterilmekte olan hava basıncı ayarı;  ön ayar basıncı ve durdurma zamanlarında ya az miktar da ya da hiç şarj yememektedir. Özellikle  yol bisiklet gerektirdiği şişirme kuvvetini karşılamak ve ortak bisiklet lastikleri şişirmek için etkinleştirildiği zaman oldukça hızlı zaman da şişirme işlemini gerçekleştirmekte olan bu cihazlar; bağlantı harici olarak  güç kaynağına ne zaman güç gerekiyorsa banka o zaman gerek kalmamaktadır. Sadece lastikler için hava basıncı sağlamayan kompösörler; aynı zamanda tekrar tekrar kontrol etmek zorunda kalmadan top şişirme işlemini de gerçekleştirmektedir.

Özellikle kamp yapanların ilk tercihlerinden olan bu cihazlar geceleri çalışmasına yardımcı olmak için aydınlatma görevini de LED ışık teknolojisi ile sağlamaktadır. Pek çok özelliği bir ara da bulunduran Xiaomi Mijia Hava basıncı ; 2000mAh hava basınç aralığı ile Mikro USB şarj ara yüzü de sağlamaktadır. Tam şarjlı 8 yol bisikleti lastikleri, yeniden başlatma hız 3 dakika yaklaşık olarak bir lastik ile doldurulabilir.

Portatif boyu ile her alan da ve her durum da rahatlıkla saklanabilen Xiaomi Mijia Taşınabilir Şarjlı Kompresörü araba ile taşımak, gövde ya da  sırt çantasına  koymak oldukça  kolaydır. Özellikle uzun yol yolculukları yapan ve kamp , dağcılık gibi aktiviteler ile ilgilenen kullanıcıların tercihi olmasının nedeni olan kolay taşınabilirlik özelliği sayesinde az alana büyük işler yapan bir cihaz olmasını göstermektedir. 

Gürültü ile çalışma aralığı mesafe 1M gürültü 80dB daha az olan Xiaomi Mijia Taşınabilir Şarjlı Kompresör; adaptörler sayılmaksızın hortum trakeal çekme uzunluğu 180mm’dır.(diş olmaksızın )  -10 dereceye kadar rahatlıkla saklanabilen hava basıncının paket boyu yaklaşık olarak 155 x 125 x 85mm / 6.1 x 4.92 x3.34in olup paket ağırlığı ise 990g / 2.18pounds ‘ dir.  En az 3 saatlik süre içerisinde tamamen şarj olabilen hava basıncının; şarj ara yüzü mikro USB parametrelerini şarj için 5V 2A’dır.  Malzemeler; ABS, metal, PVC, Silikon’dur.

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/xiaomi-mi-tasinabilir-sarjli-kompresor

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun