Endüstriyel tekerlek üretimi sektör liderleri

 Endüstriyel tekerlek üretimi sektör liderleri

Ülkemizde endüstriyel tekerlek üretimi sektöründe yer alan birçok oyuncunun yanında sektörde adından söz ettiren, gerek üretim kapasiteleri, gerek ar-ge çalışmaları ile sağladıkları ürün çeşitleri, gerekse de yaptıkları ihracat ile ülkemize katkıları bakımından önemli firmalardan söz edeceğiz.

Zet Teker; 30’dan fazla yıllık tecrübesini 2005 yılında endüstriyel teker üretimine yönlendirmiş, kendi ürünlerini tasarlayarak kendi kalıplarını hazırlayıp üreten bir firmadır. Bu anlamda sektöre katkısı çok büyüktür. Üretim faaliyetlerini yaklaşık 2000m2’lik bir alanda sürdürmektedir. Emes Teker ise 1998 yılında kurulmuş olup, kurulduğu yıldan bu yana ürün yelpazesini 5000’in üzerine taşımayı başarmıştır. Ve bir yandan da yurtdışı faaliyetlerini büyüterek Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika’da 55 ülkeye ihracat yapan güvenilir bir firma olarak kendini kabul ettirmiştir. 8000m2’lik kapalı alan üretim tesisine sahiptir. 1956 yılında kurulan Kama Teker ise 1967 yılında yön değiştirip teker üretimine başlamıştır. O dönemlerde 8-10 kişilik bir ekibe sahip olan firmanın şu an 300’den fazla çalışanı ve 25000m2 çalışma alanı bulunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden firma, ürünlerini başta İngiltere, Rusya ve Almanya olmak üzere 22 ülkeye ihraç etmektedir ve bu ülkelerde satış noktaları mevcuttur.

Ülkemizi başarıyla temsil eden bu firmaların ürünlerini, ürün özelliklerini ve fiyatlarını kıyaslayarak görme ve ihtiyacınıza uygun olanı bulabilmeniz için tekerteker.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun