Epic Games’ten 130 TL’lik indirim kuponu

 Epic Games’ten 130 TL’lik indirim kuponu

Her hafta ücretsiz hale getirdiği yapımlarla oyunseverlerin beğenisine kazanan Epic Games Store, kullanıcılarını sevindirecek yeni bir gelişmeyle karşımızda. Platform, Yeni Ay Yılı İndirimi kapsamında sevilen oyunlarda yüzde 75’e varan indirimlere ek olarak Kaydol ve Tasarruf Et Kuponu adı altında kullanıcılarına 130 TL’lik indirim kuponu vermeye başladı.

Epic Games Store tarafından düzenlenen kampanya kapsamında dağıtılan 130 TL’lik kupon, 199 TL’lik alışverişleriniz geçerli olacak. Kuponu almanız için izlemeniz gereken birkaç basit adım bulunuyor.

Epic Games Store web sitesine gidin.Karşınıza Kaydol ve Tasarruf Et Kuponu kampanyası çıkacaktır. Buradan ”Daha Fazla Bilgi Edinin” seçeneğine tıklayın.Burada karşınıza Epic Games Store’un İletişim Tercihleri çıkacaktır. Kuponu hesabınıza tanımlayabilmek için E-postalara Abone Ol/Abonelikten Ayrıl seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.Tebrikler. 199 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak 130 TL’lik indirim kuponunu hesabınıza başarıyla tanımladınız. Dilerseniz buradan Epic Games Store envanter sayfasına giderek kuponu kontrol edebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun