Ersun Yanal, Gençlerbirliği Maçı İçin Ferdi Kararını Verdi

 Ersun Yanal, Gençlerbirliği Maçı İçin Ferdi Kararını Verdi

Her maç bir öncekinden daha büyük heyecana sahip oluyor. Oyuncular sahada üzerine düşeni en iyi şekilde yapabilmek için çalışma yapıyor. Performanslarını üst düzeye çıkarmak için elinden geleni yapan isimlerin gelecek planlaması da merak ediliyor. Son olarak Türkiye Kupası maçında İstanbulspor ile karşılaşıldı. Bu maçta yedek oyucu ağırlıklı olarak sahaya çıkan Ersun Yanal, gençlerden istediği verimi aldı. 4 golle rakip takım geçilirken, gösterilen performansta büyük önem taşıdı. Bu anlarda yaşananları taraftarda yakından takip etti. Bir performans vardı ki çok öne çıktı. Oda Ferdi Kadıoğlu oldu. Adeta göz doldurdu. Restbet değerli olanakları bir araya getiriyor.

Ferdi Kadıoğlu Gençlerbirliği Karşısında Yedek

Türkiye Kupası maçında böylesinde göz dolduran bir performans sergilemesinin ardından taraftarın desteği çığ gibi büyüdü. Buna ek olarak ise gözler Süper Lig’de oynanacak olan Gençlerbirliği maçına çevrildi. Böylesine kritik ve değerli bir performans gösteren oyuncu için herkes ilk 11 tahminleri yaparken, durum tersi olacak. Ersun Yanal’ın oyuncusunu yedek bırakma kararı aldığı öğrenildi. Maçın başlamasına kısa bir süre kala kadroda şekilleniyor. Buna göre Ferdi’ye yedek olarak şans verilecek. İlk 11 için ideal düzen bozulmayacak. Alınan bu kararın maç özelinde nasıl bir sonuç doğuracağı da merakla bekleniyor. Her hamle maçın skoruna etki edebilir.

Futbolda Rekabet Dolu restbet Anların Sayısı Çoğalıyor

Süper Lig geçmişte olduğunda daha zorlu bir hal aldı. Anadolu takımlarının göstermiş olduğu iyi performansın ardından galibiyet almanın daha zor olduğunu söyleyebiliriz. Puan durumunda takımların birbirine çok akın bir şekilde sıralanması da bunun bir sonucu oldu. Ancak yine de istediğini almak isteyen Fenerbahçe, evinde baskılı oynamak istiyor. Göstereceği performansı ile rakibini geçmek için erken gol bulma arzusunda. Geçmiş maçlara bakıldığı zamanda da erken gelen goller ile üstünlüğe gidildiğini söyleyebiliriz. Tüm bu yaşananlar seyircinin de ilgisini çekiyor. Taraftarın yoğun ilgi gösterdiği maçlara futbol severlerde yakından odaklanıyor. Tüm yaşanacaklar karşınızda.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun