Far Cry 6 ücretsiz oluyor

 Far Cry 6 ücretsiz oluyor

Far Cry 6, geçtiğimiz yıl çıkış yaptı. Grafikleri ve oynanış mekanikleri itibariyle oyunculardan olumlu geri dönüşler almayı başaran yapım, aynı başarıyı hikaye tarafında gösteremedi. Zira Far Cry 3’ten bu yana benzer olay örgüsüyle ilerleyen serinin yeni oyunla birlikte kimlik değişimi yaşaması bekleniyordu. Ancak Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Giancarlo Esposito ve bol aksiyonlu hikayesiyle beğenileri kazanmayı başardı.

Ubisoft, yaptığı açıklamada Far Cry 6 için bir ücretsiz hafta sonu etkinliği düzenleneceğini duyurdu. Yapım, 24 ila 27 Mart tarihlerinde Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC’de Epic Games Store ve Ubisoft Store platformları üzerinde ücretsiz bir şekilde oyuncuların karşısına çıkacak. Aynı durum Ubisoft+, Stadia ve Amazon Luna için de geçerli.

Oyunun ücretsiz olmasıyla beraber hikayeye daha sonra da devam etmek isteyenler için önemli fırsatlar sunuldu:

PlayStation: 23 ila 30 Mart tarihleri arasında standart ve Gold sürüm yüzde 50, Season Pass yüzde 35 indirimli,
Xbox: 24 ila 28 Mart tarihleri arasında oyunun tüm sürümlerinde yüzde 50 ve Season Pass yüzde 35 indirimli,
Ubisoft Store: Mart ayının sonuna kadar Bahar İndirimi kapsamında yüzde 50’ye varan indirimli,
Epic Games Store: Oyunun standart, Gold, Deluxe ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve Season Pass’te %35 indirim olacak. Aynı zamanda Vaas: Insanity DLC için yüzde 35 ve Pagan: Control DLC için ise yüzde 25 indirimli,
Stadia: 24 ila 31 Mart tarihleri ​​arasında oyunun standart, Gold ve Ultimate Sürümlerinde yüzde 50 ve Season Pass’te yüzde 35 indirim sunulacak. Deluxe Edition ise 31 Mart’a kadar yüzde 40 indirimli olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun