Fenerbahçe Şok İçinde

 Fenerbahçe Şok İçinde

Yapılan antrenmanlar sırasında futbolcuların dikkat etmesi gerektiği konusunda defalarca açıklama yapılmasına rağmen antrenman sırasında sakatlanmalar devam ediyor. Oyunların başlamasından önce futbolcuların sıklıkla antrenman yapıyor olmaları ne kadar iyi bir şey olsa bile bu örnekte de görüldüğü üzere oldukça kötü sonuçlara neden olabiliyor. Fenerbahçe içinde boy gösteren değerli futbolcu olan Victor Moses son antrenmanlar sırasında oldukça ciddi bir şekilde yaralandı. Yırtık olduğu tespit edilen bölgelerinden kaynaklı olarak yapılan maçlara katılmasının ciddi sıkıntılara neden olabileceği açıklandı.

Büyük Kayıp Yaşanıyor

Fenerbahçe içinde boy gösteren futbolcu Moses son sakatlığının ardından yeni oyunlarda yer alamayacağını açıkladı. Uzmanların yaptığı açıklamaya göre yapılan ilk incelemeler sonucunda 2 adet yırtığın olduğu ve kaslarında daha ciddi sakatlıkların olmaması için yapılan maçlara katılmaması gerektiğini açıkladı. Bu nedenle ucbetting.com adresinde yapılmış olan oyunlar ve iddialarda değişmeye başladı. Bunun yanında ek olarak bonusspy.com sitesinde açıklamalar yapılarak iddiaların değişeceği konusuna değindiler.

İlk Yarı Kapandı

Son antrenmanlar sırasında kasında meydana gelen 2 adet yırtığın sonucunda oyuncu için ilk yarı kapandı. Yapılan açıklamalar sonucunda ilk yarının kapandığı ve Victor Moses için ciddi sonuçlar meydana gelmemesi için oyuncunun kısa süre için oyun dışı olması gerektiği açıklandı. Moses bu sakatlık sonucunda yeni bir açıklama yaparak oldukça üzgün olduğu ve sakatlığının bir an önce bitmesini dilediğini açıkladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun