Fitness algısı her geçen gün değişmekte

 Fitness algısı her geçen gün değişmekte

Fitness algısı her geçen gün değişmekte. Bundan beş, on yıl öncesine kadar fitness denince akla iri yarı yapılı abiler merdiven altı spor salonları akla gelirdi.

Her geçen gün yapılan yatırımlar ve açılan mega spor salonları ve bir birinden ilginç grup dersleri ile bu algı zaman içerisinde değişti ve yerini zevkli ve güvenilir bir hal almaya başladı.

Adeta spor salonuna gitmeyen kalmadı derken, corona çıktı geldi ve spor salonları kapandı. Ne  zaman açılacak veya açılsa da eski katılım olacak mı belli değil.

Bir çok eğitmen yani antrenör değişik platformlardan yayın yapmaya çalışsa da gerekli izleyici sayısına ulaşamayınca süreklilik olmuyor. Üstelik bir çok spor branşı ücretsiz olarak sunulurken kimse kötü görüntü kalitesinde ve iptal olan dersler ile uğraşmak istemiyor.

Tamda ihtiyacımız olan zaman da hepsi fitness sektörün ihtiyacına cevap verecek bir yatırım ile adından ileride çokça söz ettireceğe benzemekte.

Bildiğiniz gibi bir kaççç branşda içerik üreten siteler olsada şimdiye kadar profesyonel antrenör kadrosu ile birden fazla branşta çoğunluğu ücretsiz olan ve size özel programlanabilir yapay zeka ile bir hizmet hiç kimse vermedi.

Acilen size şiddetli tavsiye telefondan veya bilgisayardan hemen hepsifitness.com sitesine giderek üye olun. Düzenli olarak girilen fitness, yoga, pilates ve pole dans branşlarında ki içeriklerden haberdar olun.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun