Geleceği Parlak Sinemacılardan Abdülsamet Gödeoğlu

 Geleceği Parlak Sinemacılardan Abdülsamet Gödeoğlu

Geleceği Parlak Sinemacılardan Abdülsamet Gödeoğlu

Abdülsamet Gödeoğlu, sinema alanında geleceğinin parlak olduğunu gösteren sinemacı adaylarından birisidir. Kahramanmaraş ilinde doğan 23 yaşındaki genç adam şu anda eğitimini Beykent Üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünde alıyor.

Liseden mezun olduktan sonra üniversite sınavında girse de ilk senesinde çeşitli nedenlerden ötürü mezun kalmıştır. Sonrasında aldığı bir karar ile yurtdışına mimarlık okumaya gitmiştir.

Ancak kendisini tatmin eden mesleğin mimarlık olmadığını kısa sürede görerek Türkiye’ye geri dönme yolunda karar almıştır. Türkiye’ye gelince de ilk yaptığı şey çocukluğundan beri yapmak istediği sinemacılık konusunda eğitim almak oldu. Bunun için Beykent Üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümüne başladı.

Gödeoğlu’nun Hayat Felsefesi

Abdülsamet Gödeoğlu, sinemaya uzun süredir ilgi duyan genç bir isimdir. Kendisi daha çocukluk yıllarında sinemaya karşı büyük bir ilgi duymaya başlamış ve sonrasında da bu ilgisi sayesinde hayalinin peşinden koşmaya başlamıştır. Belirtmek gerekir ki kendisinin hayat felsefesi kendi farkını ortaya koyarak başarılı olmak ve diğer insanlar için bir örnek haline gelmektir.

Sektörde parlamak ve uzun yıllar adından söz ettirmek için azimle çalıştığını her fırsatta belirtiyor. Şimdiden çektiği kısa filmler ile beğeni toplamaya başladığını söylemek yanlış olmaz. Çok fazla insan tanıdığını ifade eden Gödeoğlu bu sayede insanları kolay çözümlediğini ve birikimlerini çektiği kısa filmlere de yansıttığını söylüyor.

İnstagram =sametgodeoglu

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun