General Mobile için şaşırtan yazılım

 General Mobile için şaşırtan yazılım

Android Q‘nun piyasaya sürülecek olmasına kısa bir süre kalmışken ilk beta testlerine katılacak üreticiler de açıklanmıştı. General Mobile ilk Android Q testlerine katılacak cihaz üreticilerinden olmamasına rağmen geçtiğimiz hafta Android Q Beta programını duyurdu. Bugün ise ortaya çıkan iddialara göre General Mobile’ın dağıttığı Android Q Beta sürümü XDA geliştiricilerinden birine ait!

Microsoft korsan yazılıma izin mi veriyor? Microsoft korsan yazılıma izin mi veriyor?
Microsof korsan yazılım ile yıllardır mücadele ediyor. Ancak, bu konuda çalışmalarını azaltmış gibi görünüyor. Bunun yanı sıra Microsoft’da başka bazı ilginç gelişmeler de oluyor.
Google yeni Android işletim sistemi için beta programına aldığı birçok farklı markayı paylaşmıştı. Huawei, OnePlus, Xiaomi gibi markaların dahil olduğu bu listede General Mobile yer almıyordu. Fakat yine de bu programın bir parçası olmadan Android Q Beta’yı cihazları için yayınladı.

GM 9 Pro ve GM 8 cihazları için Android Q Beta sürümünün kullanıcılara sunulmasıyla ilginç iddialar ortaya çıktı. İddiaya göre, General Mobile’in yeni sunduğu Android Q Beta sürümü, XDA geliştiricilerinden birine ait GSI’nin, hafifçe düzeltilmiş bir kopyası olduğu düşünülüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun