Grundfos yetkili servis

 Grundfos yetkili servis

Sisteminizi en iyi şekilde çalışır duruma getirmek yeterli değildir. Sistemin her zaman kontrol altında tutulması gereklidir. Ürünlerimizin çalışıp çalışmadığını ve performans düzeyini ölçmek de müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden birisidir. Grundfos Türkiye yetkili servisi olarak, ürünlerimizi düzenli olarak takip ve kontrol etmek, uzun vadede güvenilir biçimde çalışmasını sağlamak için yanınızdayız.

              Kurulumu yapılan sistemler, uzmanlarımız tarafından her zaman izlenmekte, kontrolleri ve bakımları sağlanmaktadır. İşleyen sistemin sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesi ve performans düşüşü yaşanmaması için gözümüz her zaman iş üzerinde.

              Bu hizmet sayesinde hatalar ve hasarlar meydana gelmeden önce durumdan haberdar oluruz. Erken tespit sayesinde oluşabilecek kesintilerin ve mali kaybın önüne geçebiliriz. Her zaman optimum güç ve enerjiyi sağlayabilecek konumda olmak, gelecek için büyük kazanç sağlamamıza olanak tanır. Erken teşhis, hayat kurtarır.

              Kurulumu yapılan sistemlerin oldukça karmaşık modellere sahip olduğunu biliyoruz. Bu alanda edindiğimiz tecrübeler ve yakaladığımız başarı ile Grundfos Yetkili Servisi olma sorumluluğunu üstlendik. Her adımda takibi sağlayıp, anlık aksiyon alma konusu, uzmanlığımızın bize getirdiği yegâne yeteneklerden bir tanesi. Sisteminizin nasıl çalışması gerektiğini biliyor, buna göre optimum ayarlar ile en güvenilir sistemi sağladıktan sonra, çalışma ömrünü uzatacak bakım hizmetini de sağlıyoruz.

              Sisteminizin her zaman optimum düzeyde çalışması, sizin için geleceğe yönelik avantaj sağlayacaktır. Her zaman yüksek enerji seviyesinde çalışan sistemler, tükettikleri enerji dolayısı ile daha hızlı deforme olur ve arızalara sebep olurlar. Grundfos yetkili servisi olarak, işletmeniz için en uygun sistem modeline karar verdikten sonra, bunun uzun süre boyunca doğru çalışmasını sağlıyoruz. Böylece doğru çalışma sistemi ile birlikte, enerjiden de tasarruf ederek kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Grundfos Pompa

VALENS Endüstri Otomasyon Elektrik Pompa ve Hidrofor Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.

İletişim Merkezi

+90 212 843 15 56

Faks

+90 212 843 15 59

7/24 Destek Hattı

+90 534 343 45 04

Adres ve Lokasyon

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mah. Pik Dökümcüler San. Sitesi. TEM 34 No: 27/188 34306-Başakşehir / İSTANBUL

E-Posta Adresi

info@valensendustri.com

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun