GTA 6 için çılgın iddia

 GTA 6 için çılgın iddia

GTA 5 için grafik modları geliştiren oyuncuların hayalleri, GTA 6 ile gerçek olacak gibi görünüyor. Yeni Rage Engine 9 sayesinde bir sonraki GTA oyunu, inanılmaz grafikleri ile yeni neslin en iyi oyunlardan biri olabilir.

Rockstar Mag’in kurucusu Chris Klippel’in paylaştığı iddiaya göre Rockstar, GTA 6 için düşünülenden daha büyük planlara sahip. Kendi Rage Engine grafik motorunu yeni bir versiyonu üzerinde çalışan Rockstar, bir sonraki GTA’yı “zamanının ötesinde” olarak tanımlanan teknoloji ile geliştirecek.

İddialara göre Rockstar Games’in amacı, Fortnite yapımcısı Epic Games tarafından geliştirilen Unreal Engine’den daha iyi performans gösterebilecek bir motor hazırlamak. Bu iddia aynı zamanda GTA 6’nın diğer tüm oyunlardan daha iyi görsellere sahip olacağı anlamına geliyor.

RAGE9 ile GTA 6’nın zamanının ötesinde grafikler sunacağını dile getiren Chris Klippel, paylaştığı tweet’te şu ifadeleri kullandı:

“Rockstar Games grafik motorunun (RAGE9) GTA 6 için kullanılacak yeni versiyonu inanılmaz olacak. Çok olumlu geri bildirimler alabildim, gerçekten bu yönüyle ilgili endişelenmemeliyiz. Ayrıca şirket içinden biri, motorun yeni versiyonunu tamamen yenilikçi bir araç olarak tanımladı: Zamanının ötesinde bir motordan bahsediyoruz.”

Ayrıca GTA 6’nın, tüm platformlarda en çok ilgi gören oyunlardan biri olan GTA 5’ten daha gelişmiş olacağını göz ardı etmemek lazım. Rockstar’ın çabaları, büyük bir açık dünya olacağını düşündüğünüzde, daha da dikkat çekici görünüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun