Güvenli Alışveriş

 Güvenli Alışveriş

Evlere şıklık katan her çeşit perde modeli ile birlikte perde aksesuarları, ev tekstili ürünleri ve halı noktasında da güvenli alışveriş imkanı sağlayan ModaFena Home, online sistemi üzerinden çok sayıda ürün çeşidini müşterilerine sunuyor. ModaFena Home, tekstil ürünleri sektöründe 25 yılı geçen geniş deneyimi ile stor perde, zebra perde, fon perde, tül perde tarzı tüm perde ihtiyaçlarını karşılıyor.  Bu perde türleri yanında perde ADA FON / SİYAH aksesuarı olarak braçol, renso, rustik ve sarkıt çeşitlerini de firmanın online mağazası üzerinde bulabiliyorsunuz.

Kolay Kullanım

ModaFena perde ve perde aksesuarları yanında ev tekstili ürünleri alanında da bol çeşit sunuyor. Nevresim takımları, pike takımları, havlu ve yatak örtüsü gibi çeşitli ürünleri kolay kullanıma sahip online mağazası üzerinden satışa sunuyor. ModaFena Home İstanbul’da konumlu kendi fabrikasında yaptığı üretimleri ile birlikte tedarikini sağladığı ürünlerin de satışını, kolay alışveriş imkanlarıyla online mağazasında gerçekleştiriyor. Orjinal ürünleri yüzde yüz garanti ile sunan firma tüm kullanıcı testlerini geçen yüksek kalite ürünleri kullanıcıları ile buluşturuyor.

Sağlanılan Avantajlar

ModaFena Home online mağazasında güvenli alışveriş için tüm işlemlerde 256 Bit SSL güvencesini sağlıyor. Bu şekilde güvenle alışveriş yapmanız sağlanmış oluyor. Aynı gün içerisinde kargo ile hızlı teslimat, farklı ödeme seçenekleri yanında site üzerinden güncel ürün takibi ve kampanya ürünlerini de görme şansınız bulunuyor. Perde ve ev tekstili alanında son derece kaliteli, estetik, yüksek konforlu, trend ürünleri edinmek amacıyla sizde modafena.com ‘dan hemen sipariş geçin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun