Honor Band 5’in duyurusunu yaptı

 Honor Band 5’in duyurusunu yaptı

Honor, yeni ürünlerini ortaya çıkardı. Honor 9X ve Honor 9X Pro ile birlikte şirket Honor Band 5’in de duyurusunu yaptı. 0.95 inç’lik ekran büyüklüğüne sahip olan Honor’un yeni akıllı bilekliği, 120×240 piksel çözünürlük sunarken, bu sayede ekrana gelen metin mesajları bilekliğin üzerinden de okumak mümkün hale geliyor.

Bileğinize taktığınızda cihazın üzerinde yer alan optik kalp atış hızı monitörü sizi analiz ederken, Truseen 3.0 teknolojisi de bu model ile birlikte 3.5 sürümüne yükseliyor. Yeni gelen özellik ise SpO2 sensörü ile kan oksijen satürasyonu ölçümü oldu. Böylece kullanıcılar bu bileklikle hipoksi gibi sağlığı olumsuz etkileyen durumlardan anında haberdar olabiliyor.

Honor Band 5, elbette spor yapanlar için de bir çözüm olarak üretilmiş. 10 farklı sportif aktiviteyi kullanıcılarına sunan cihaz, aynı zamanda 50 metreye kadar da suya dayanıklı bir yapıda bulunuyor.

Cihazın Türkiye’ye ne zaman geleceği bilinmezken, açıklanan yurt dışı fiyatı ise 27 dolar. Ancak standart model yerine NFC desteğine sahip bir Honor Band 5 istiyorsanız 32 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun