Huawei P20 27 Mart’ta Çıkabilir

 Huawei P20 27 Mart’ta Çıkabilir

Huawei’nin sıradaki amiral gemisi Huawei P20, firma tarafından gönderilere bakıldığı zaman 27 Mart 2018 tarihinde çıkış yapacak.

Basın Davetiyeleri Gönderildi

Huawei, yeni telefonu için basın davetiyelerini göndermeye başlarken, buna göre Mart ayında cihazı resmen göreceğiz. Çin menşeli teknoloji devi telefona dair herhangi bir ayrıntı paylaşmadı fakat en azından tarihi öğrenmiş olduk.

Her ne kadar firmanın üst düzey amiral gemilerinden olmasa da, son çıkan Huawei P10 oldukça başarılı bir modeldi ve yüksek teknik özelliklere sahipti. Aynı zamanda Leica yapımı kamera optiğiyle geliyordu ve fotoğraf kalitesi üst düzeydi. Huawei Mate 10 Pro da oldukça beğenilirken, herkes P20’de neler olacağını merak ediyor.

Galaxy S9 ile Aynı Anda Çıkacak

İddia edilenler doğruysa Huawei P20’nin iki farklı sürümü olacak; Huawei P20 Plus ve Huawei P20 Lite. Buna rağmen çıkış tarihinin biraz ilginç olduğunu söylemek gerek çünkü MWC 2018’den birkaç hafta sonra Samsung Galaxy S9 da çıkış yapacak ve iki telefon birbiriyle çakışmış olacak. Dolayısıyla Samsung ve Huawei arasında yine bir rekabet yaşanacak.

Sizin Huawei P20’den beklentileriniz ne yönde?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun