İlk Transfer Geldi

 İlk Transfer Geldi

İlk Transfer Geldi

Eyüp sporda ile transfer Sarı- Kırmızıdan geldi.  Eyüp spora İbrahim Üzülmez Hamza Hamzaoğlu yerine geçti zamanlarda gelmişti. Hedefleri Süper lige yükselmek olan kulübün başına geçmişti.

Süper Totodan Süper Lige Yükselmek İçin Tüm Çaba

Bereket Sigorta ve Vavacars Fatih Karagümrük izinden gitmeye çalışan Eyüp spor yüksek meblağlı takımını Süper lige yükselmek istiyor. Akşam gazetesinde olan bir habere göre düzgün bir kadro kurarak yükselmeye çalışan İbrahim Üzülmez, ilk adımını attı.

Jesse Sekidika Galatasaraydan Transfer Olma Ücretini Alma Yönünde

Jesse Sekidika ve Eyüp spor Aşkı; Sezon sonunda tekrardan Galatasaray’a gidecek olan genç oyuncu sarı kırmızı takımdan ümidi yok. İstanbul’da ki yaşamdan mutlu olan 25 yaşındaki oyuncunun da kalbi Eyüp spora kaydı.

deneme bonusu veren siteler

Total De 11 Kez Yeşil Sahaya Çıktı

Eyüp sultan ekibi ile ilk kez maçına 5 şubatta Altaş Denizlispor ile oynayan futbolcu toplamda 11 kez yeşil sahalara çıkarak ekranlarda boy gösterdi. Bir asisti bulunan futbolcunun oynayış tarzı görenleri hayran bıraktı. 

Daha Fazla Durdu

Jesse Sekidika, Hamza Hamzaoğlu’ndan daha fazla durup onun yerini alan İbrahim Üzülmez ile yükselip güzel bir çıkış yakalamak istiyor.

Çıkış Bedeli 700 Bin Euro 

Galatasaray’a 2019-2020 sezonlarında bedelsiz olarak takımına kattığı Nijerya’lı yeşil saha oyuncusu Konyaspor ve Belçika ekipleri ile kiralık forma giymişti. Yeşil saha oyuncusunun çıkış bedelinin ise 700 bin Euro olduğu söylentiler arasında yer almaktadır.

Formun Üstü

Formun Altı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun