iPhone SE 2 Bu Yıl Gelmeyebilir

 iPhone SE 2 Bu Yıl Gelmeyebilir

iPhone SE çıkalı neredeyse iki sene oldu ve daha önce çeşitli söylentiler duymuştuk, Apple’ın yeni iPhone SE 2 üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Hatta iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X telefonlarının ardından bütçe dostu SE serisinin geleceği söylenmişti.

iPhone SE 2’nin Akıbeti Ne Olacak?

KGI Securities’te çalışan ve güvenilir tahminleriyle bilinen analist Ming-Chi Kuo, firmanın iPhone SE’nin yeni versiyonunu yapacak kapasitede olmadığını söyledi. Araştırma notları MacRumors üzerinde yayınlanırken, Ming-Chi Kuo’ya göre Apple kaynakları bu sene iPhone SE’ye yatırım yapmak için yeterli düzeyde değil çünkü üç yeni model üzerinde daha çalışılıyor.

Ünlü analiste göre Apple’In diğer akıllı telefon modelleri bu sene iPhone X2, iPhone X Plus ve daha düşük fiyatlı, Face ID özellikli 6.1 inç bir iPhone modeli olacak.

Ming-Chi Kuo, Apple’ın özellikle 2018’in ikinci yarısında üç yeni modelle epey meşgul olacağını, bütün kaynaklarını da oraya akıtacağını dile getirdi.

Kısacası, büyük ihtimalle bu yıl yeni bir iPhone SE modeli göremeyeceğiz fakat analistlerin de zaman zaman yanıldığını unutmamak gerek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun