James Bond’dan Xbox sürprizi

 James Bond’dan Xbox sürprizi

Rare tarafından 1997 yılında Nintendo 64 için yayınladığı GoldenEye 007, yeni bir sızıntı ile gündeme geldi. Xbox kullanıcılarına müjde veren Twitter kullanıcısı Wario64, GoldenEye 007’nin ekran görüntülerini paylaştı.

Piyasaya sürüldüğü tarihte Metacritic puanı 100 üzerinden 98 olan GoldenEye 007, birçok eleştirmen tarafından beğenildi. IGN, Next Generation, Nintendo Power ve N64 Magazine puanları da oldukça yüksek olan oyun, yakında Xbox platformunda yayınlanacak.

Analistler, GoldenEye 007 oyununun sürpriz duyurular arasında yer alacağını tahmin ediyor. Birkaç yıl önce GoldenEye 007’nin Xbox Live Arcade sürümünün geliştirildiği açıklandı. Ancak bazı sorunlar nedeniyle proje iptal edildi.

Xbox yöneticisi Phil Spencer, GoldenEye 007’nin anlaşmazlık nedeniyle piyasaya sürülemediğini açıkladı. Hak talebi konusunda sorun yaşadıklarını belirten Spencer, GoldenEye 007’yi bu yüzden 30 oyunlu Rare Raplay paketine ekleyemediklerinin altını çizdi.

Öte yandan Hitman geliştiricisi IO Interactive, İngiliz süper casusu için orijinal bir hikayeye sahip yeni bir James Bond oyunu geliştiriyor. 2022’nin James Bond serisi için bir yıl dönümü olduğu göz önüne alındığında, bu yıl oyunu göreceğimizi veya hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi umuyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun