Kanada Vize Alımı

 Kanada Vize Alımı

Kanada Vize Alımı

Eğitim düzeni, kültürü ile ilgi çeken Kanada en çok göç alan ülkelerdendir. Kanada Vize Merkezi, Kanada’yı tanıtmak ve ekonomisine yarar sağlamak adına birçok alanda organizasyonlar, projeler gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır İstanbul Beyoğlu’nda profesyonel danışmanlık hizmeti veren firma, Türkiye ve Kanada arasında ki bağları kuvvetlendirmek ve karşılıklı olarak kültürleri tanıtmayı hedeflemektedir. Kanada vizesi, öğrencisi vizesi, turist vizesi, göçmenlik vizesi ve çalışma vizesini kolaylıkla firmaya başvurarak alabilirsiniz. Kanada Vize Merkezi ile yapılan başvurularda 10 yıllık Kanada vizesine sahip olma ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Kanada vize başvurusu kabul edilmesi için prosedürlere uygun şekilde yapılmalıdır. İşlemler ile uğraşmak sıkıcı ve zor olabilmektedir. Bu alanda tecrübeniz yoksa yanlış ve eksik yapma oranı da yüksektir. Bu alanda sizlere profesyonel hizmet sunan uzman danışmanlar ile çalışmalısınız. Kanada Vize Merkezi web sitesinden uzmanlarla iletişime geçebilir, destek alabilirsiniz.  

Kanada Turist Vizesi

Yeni yerleri keşfetmek, öğrenmek, orada olması gereken gibi yaşamak birçok heyecanı barındıran niteliklere sahip olan turist olarak gezmek farklı bir deneyimdir. Kanada keşfedilmesi ve yakından görülmesi, hissedilmesi gereken bir yerdir. Kültürü, rahat yaşam standartları ve nazik insanları ile tanışmak paha biçilemez duygular hissettirmektedir.

Her alanda olduğu gibi bu güzelliklere ulaşmakta o kadar kolay değildir. Fakat süreç ne kadar zor olsa da bunu kolaylaştıran Kanada Vize Merkezi vardır. Zorlu süreci sizin adınıza profesyonel şekilde yürütmektedir. Vize dosyasında yapılacak ufak hatalar bile konsolosluktan dosyanın red alma olasılığını yükseltmektedir.

Kanada Çalışma Vizesi

Vize başvuruları deneyim ve güven gerektirmektedir. Doğru ve eksiksiz şekilde olması gerektiği gibi tamamlamak işleri kolaylaştırmaktadır. Yabancıların geçici süreliğine Kanada da çalışmaları için çalışma vizesi alması gereklidir. Çalışma vizesi kendi içerisinde gruplandırılmaktadır. Bunlar;

  • Geçici Çalışma Vizesi
  • Üniversite eğitimi gerektirmeyen meslek alanlarının çalışma izni
  • İş insanlarının iş ziyaretleri
  • Kuzey Amerika ticaret anlaşması

Gibi alanlarda ayrı ayrı çalışma vizesi çıkarılmaktadır. Detaylı bilgi sahibi almak, uzman danışmanlardan destek talep etmek için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Vize çeşitleri ve başvurular için gerekli olanları öğrenebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun