Klimadan Çok Kötü Koku Gelmesi

 Klimadan Çok Kötü Koku Gelmesi

 

Her mekanda verimli şekilde ısıtma ve serinletme fonksiyonu sağlamakta olan klima teknolojileri ile birlikte artık bu konuda en ekonomik çözümlerden yararlanılabiliyor. Çok düşük elektrik tüketimi gerçekleştirirken, kış aylarında ısınma, yaz aylarında ise serinleme ihtiyaçlarının karşılanabilmesine yardımcı olan klima modelleri, dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. İleri nesil teknolojiye sahip olan klimalarda ortaya çıkan sorunlara yönelik olarak ise bölge genelinde uzun yıllardır Samsung Beyaz Eşya Klima Servisi merkezi tarafından profesyonel hizmetler sağlanıyor. Son derece gelişmiş altyapısı ile birlikte klimalarda en sık görülen sorunlardan birisi olan klimadan kötü koku gelmesi şikayetlerine yönelik olarak da hızlı çözümler sağlanmaktadır.

Klima cihazlarının çalışma prensipleri kapsamında çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabilmesi özellikle periyodik klima bakımının ve temizliğinin yapılmaması durumunda söz konusu olur. Özellikle de klimalar zaman içerisinde yoğun şekilde kullanılmakta olduğu mekan içerisinde hasıl olan pek çok farklı kokunun yapısını filtrelerine çeker. Bu durumda zaman içerisinde karmaşık kokulardan oluşan son derece hoş olmayan bir kokunun sıcak ya da soğuk hava üflemesi esnasında mekana tekrar yayılmasına neden olur. Bu durumda mekan içerisinde rahatsız edici bir kokunun ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu tip kokular özellikle konunun temelinde sigara gibi faktörlerin olduğu söz konusu olduğunda çok daha rahatsız edici bir hale gelebiliyor. Bununla birlikte bu tarz klimadan gelen kötü kokular sağlığı da riske edebilmektedir. Bireysel olarak gerçekleştirilebilecek müdahale olanağı bulunmamasından dolayı mutlaka profesyonel müdahale için Üsküdar Samsung Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmelidir.

Alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan teknisyenleri ile haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak çağrı merkezi aracılığı ile faaliyet göstermekte olan Kartal Samsung Klima Servisi merkezi tarafından bölge genelinde her zaman müdahale için hazır durumda tam donanımlı servis araçları bekletilmektedir. Böylelikle klima arızası için yapılan başvurulara ilişkin olarak en kısa zaman dilimleri içerisinde alanında uzman teknisyenlerin gerekli olan müdahaleleri gerçekleştirebilmeleri sağlanabilmektedir. Klimalarda filtre temizliği ve değişimi gibi çeşitli uygulamaların gerçekleştirilmesi bu tip arızalarda söz konusu olur.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun