Kurumsal Ağ Çözümleri

 Kurumsal Ağ Çözümleri

Bir kurum yapısında ağ çözümleri en önemli kısımlardan biridir. Ametis Teknoloji Çözümleri bünyesinde veri depolama, sanallaştırma gibi birçok hizmeti alabilirsiniz.

Yerel Ve Geniş Ağlar 

Yerel ağ bağlantıları ile alakalı hizmet taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Temel hizmetler doğrultusunda merkezi anahtar olmadan doğrudan yönlendiriciye bağlanan uygulamalar sunulmaktadır. Orta ölçekli işletmelerde IP yönlendirme ve akıllı hizmetle beraber erişim – güvenlik hizmeti alabilirsiniz. Geniş ağlarda ise yüksek erişilebilirliği olan yedekli çekirdek sunulmaktadır. Dağıtım seviyesi akıllı hizmetlerle beraber gereken yönlendirmelerin olduğu fonksiyonları kapsamaktadır. 

WAN geniş kurumsal ağ çözümleri için alt yapıyı oluşturuyoruz. Büyüyen işletme taleplerine yönelik olarak erişilebilirlik ve güvenlik önlemleri almaktayız. Geniş ağlarda kullanım yoğunluğu da dikkate alınarak hız ve performans çözümleri bulunmaktadır. Ağ çok iyi kurulursa bu sayede işlerin devamı sorunsuz biçimde gerçekleşecektir. Hizmet dışı kalmaması gereken ağlar, geniş kapsamda sunmakta olduğumuz alt yapı çözümleriyle de alakalıdır. 

Geniş ağın maliyet açısından çok sayıda artısı vardır. Ayrıca iş esnekliği konusunda en üst seviyede çözüm bulabilirsiniz. Verim kazanmak isteyenler için ve online yürütülmek istenen işlemlerde geniş ağ artı demektir. Yönetilmesi gereken bir ağ trafiğinden bahsediliyorsa, geniş ağla bunu kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca çok sayıda ağ kullanıcısını barındırma imkanı olur.

Kritik Uygulamalarda Ağ Çözümleri

Bir işletmede önemli uygulamalar kullanıldığı varsayılırsa, ağ bağlantısında hiçbir aksama olmaması gerekir. İşleyişteki aksamalar ciddi maddi zarar anlamına geleceği için hizmet dışı kalan uygulamaları yok etmek gerekir. Geniş ağ çözümleriyle beraber bu avantajı elde edebilirsiniz. Ametis Teknoloji Çözümleri esnek, geliştirilebilir ağ ile büyük bir kolaylık sağlayacaktır.  

Uzak Erişim, Ağ Ve Veri Güvenliği

Uzak erişim, bir işletmenin temel ihtiyaçlarından biri gibi düşünülebilir. Uzak bir yerden kolayca erişeceğiniz iş yeri bağlantısı sayesinde kontrol edilebilirlik artmaktadır. Güvenli bir ağ aracılığı sayesinde ofis kaynaklarınızı verimli kullanabilirsiniz.

Ağ güvenliği açısından da katma değerle beraber çözümler vermekteyiz. Bilgiye erişimin önemi bir yana kurumlar arası rekabette de ağ güvenlik çözümleri öne çıkmaktadır. Alt yapı bakımından geçmişte yaşanan olaylar bu alandaki hassasiyetleri daha da belirgin hale getirir.

Veri güvenliği aslında ağ ile beraber de ele alınabilir. Çünkü verilerinizin güvende kalması ve doğru elde kullanımı, rekabet gücünde etkili bir durumdur. Firmamız, tüm hizmet alanlarında maksimum verimliliği de temel alarak çözüm sunmaktadır. Bir alanda hizmet alırken, baştan sona uygulama aşamalarında sorunsuz bir süreç sağlıyoruz. 

 SPONSORLU İÇERİKTİR

bursa medyum

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun