Manything ile Eski Telefonlarınızı Güvenlik Kamerasına Çevirin

 Manything ile Eski Telefonlarınızı Güvenlik Kamerasına Çevirin

Eski telefonlarınızla ne yapıyorsunuz? Eğer siz de bir çekmece içine koyup varlığını bile unutuyorsanız daha iyi önerilerimiz olacak. Çünkü aslında bu eski telefonları güvenlik kamerası olarak da kullanma şansınız var.

Manything ile Eski Telefonlarınızı Değerlendirin

Eğer Manything’i indirip kullanırsanız, eski akıllı telefonunuzu gerçek bir Wi-Fi güvenlik kamerası hâline getirebilirsiniz. Böylece elinizde bir Nest Cam IQ olur fakat tek fark telefon şeklinde görünüşü!

Konuya ilişkin Manything CEO’su James West konuşurken, bu fikrin nereden geldiğini açıkladı ve neler yaptıklarını anlattı. James West şu sözleri kullandı;

‘2012 yılında akıllı telefonlarda sıradışı şeyler yaşandı ve çözünürlük oranları yükseldi. Hatta standart video  izleme kameralarına göre daha çok sensör bulunuyordu. Evinizi, dükkanınızı ya da bir havalimanını izlemek istiyorsanız, güvenlik kameralarının çözünürlüğü akıllı telefonunuza göre daha düşük. Bu o yıllarda bile ortadaydı ve piyasada milyonlarca eski nesil akıllı telefon CCTV kameralar yerine kullanılabilirdi.’

Kısacası, Manything bunu gerçekleştirmenizi sağlıyor ve kullanımı ücretsiz. Ayrıca üyelik satın almak ve daha çok avantajdan faydalanmak isterseniz, aylık üyelikler de 3.99 dolardan başlıyor. Öyle ki eski iPhone 3G veya Android 4.2 işletim sistemli telefonlar dahi Manything ile uyumlu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun