Marka Tescil Sorgulama

 Marka Tescil Sorgulama

Firmanıza ait marka, firmanızı temsil eden kimliğidir. Firmanızın markasını tescil ettirdiğiniz zaman tüm yasal haklar sizin sorumluluğunuzda olur. Aynı isim ile başka bir firma bu hakkı kullanamaz.

Marka Sorgulama

Firmanıza marka ismi koymadan öncemarka tescil sorgulama işlemini yapmanız gerekir. Markanız size ait olan ve sektörde sürekliliğinizi sağlayan en önemli unsurdur. Firma marka sorgulama ve patent işlemleri için gereken her işlemi sizin adınıza yapar. Bu işlemler için firma ile iletişim kurmanız gerekecektir. Uzman personel aynı gün içinde başvuru yaptığınız isim için araştırmalara başlayacak ve ismin uygunluğu için sizi bilgilendirecektir. Uygun olan marka isimleri için gerekli başvurular yine firma yetkilileri tarafından yürütülür.

Patent Sorgulama

Piyasalara yeni çıkaracağınız ürün için paten hakkı almanız gerekir. Paten ürünün kim tarafından üretildiği ve haklarının kime olduğunu gösteren bir belgedir.Patent sorgulama ile icat edilen ürünün daha önce var olup olmadığını öğrenebilirsiniz. İcat edilen ürün piyasaya sürülmeden önce mutlaka isim hakkı ve patenti alınmış olmalıdır. Aksi halde ürünün tüm hakları başka kişilere geçebilir. Patenti sizde olan ürünün her türlü yasal hakkı sizdedir. Firmadanisim hakkı sorgulama hizmeti alarak ve patent işlemleri için başvuru yapabilirsiniz. Resmi işlemler deneyimli kadro ile yapıldığı zaman hata oranı sıfırdır. Ve işler daha hızlı zamanda biter. Patent ve diğer işlemler için müşteri temsilcisine bağlanın ve bilgi alın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun