Mavi Yolculuk: Yatınızı Seçin ve Açılın

 Mavi Yolculuk: Yatınızı Seçin ve Açılın

Mavi Yolculuk: Yatınızı Seçin ve Açılın

Türkiye’yi ve çeşitli kıyı şeritlerini bambaşka bir şekilde keşfetmek isterseniz, tercih edeceğiniz gezi mavi yolculuk olmalıdır.

Çanakkale’den başlayarak Antakya’ya kadar uzanan 2.500 km uzunluğundaki sahil şeridinde bambaşka bir keşif yapmak için kendi yatınızın olmasına ihtiyacınız yok: Mavi Yolculuk ismini veren Cevat Şakir, Türkiye’nin en güzel kıyı ve sahil şeritlerini kişilere gezdirmek keşfetmek için ortaya çıktı. Yanınıza sadece çantalarınızı alın ve Türkiye kıyılarında eşsiz bir güzelliğe çıkmaya hazırlanın.

Kara gezisi yaparak göremeyeceğiniz yerleri ve kumlu plajları ziyaret edin.Mavi yolculuk ile nereye gitmek istediğinizi belirleyin ve gitmek istediğiniz rotaları ziyaret edin. İstediğiniz tatil ruhunu mavi yolculuk ile yaşayın ve özgürce yüzün.

Kişilerin Yat Kiralamasının Başlıca Nedenleri Nedir?

• Türkiye konum itibariyle tatil yapılacak ve gezilecek birçok kıyı şeridi bulunan bit ülkedir. Türkiye’de yat kiralayarak tarihe tanıklık eden bu coğrafyayı ziyaret edin, geçmişe eşsiz bir lezzette kısa bir yolculuk yapma fırsatını elde edebilirsiniz.

• Pek çok farklı aktivite gerçekleştirerek yat tatilinize hareket katabilirsiniz. Yüzme molası verdiğiniz koylarda dilerseniz karaya çıkarak trekking ve yamaç paraşütü gibi aktiviteler yapabilir özgürce aktivitenizi seçerek tatilin tadını çıkarın.

• Geçirdiğiniz hareketli gün sonrasında, uğradığınız tatil beldelerinde yer alan restoranlarda yeni tatlar deneyimleyin. Türk damak tadı hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.  Anadolu, Akdeniz ve Ortadoğu mutfaklarının bir sentezi olan Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini tattıktan sonra hareketli gece hayatının tadını çıkarın.

• Tüm bunları yaparken de sıkıcı otel tatili klasiğinden kurtularak pek çok farklı yer ve pek çok sahil görmüş olabilirsiniz.

Şimdi siz de  https://www.adayacht.com/mavi-yolculuk  adresinden bize anında ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun